Uhapšen vlasnik firme iz Tutina

--- Preuzmite android aplikaciju Sandzaklive portala ---

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Vrnjačkoj Banji uhapsili su N. H. (49) iz Tutina zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo teška dela protiv opšte sigurnosti u vezi sa krivičnim delom izazivanje opasnosti neobezbeđenjem mera zaštite na radu.

On se sumnjiči da, kao vlasnik firme angažovane na izgradnji objekta u Ulici Zeleni bulevar u Vrnjačkoj Banji, nije obezbedio mere zaštite na radu, zbog čega je na gradilištu tokom izvođenja radova, četrdesetogodišnji radnik, turski državljanin, pao i zadobio povrede usled kojih je preminuo u kraljevačkoj bolnici.

Osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 sati i on će, uz krivičnu prijavu, biti priveden Osnovnom javnom tužilaštvu u Kraljevu.

Nova.rs

Preuzmite android aplikaciju Sandzaklive portala Brža, modernija, preglednija...

Povezani članci

Subscribe
Obavijesti o
guest


2 Comments
Najviše glasova
Najnoviji Najstariji
Inline Feedbacks
View all comments
Beki
Beki
2 mjeseci ranije

20 god.robije.

Bell
Bell
2 mjeseci ranije

Ahha tog mangupa tzv gazda firme jedno 20 god robije i da se drugi opamete

2
0
Voljeli bi čuti vaše mišljenje, molim vas komentarišitex