Pogledajte sjajan gol Musiale u 89. minuti koji je Bayernu donio titulu prvaka Bundeslige

--- Preuzmite android aplikaciju Sandzaklive portala ---

Fudbaleri Bayerna domogli su se 11. uzastopne i 33. ukupne titule prvaka Njemačke nakon što su danas slavili na gostovanju u Kolnu sa 2:1, te zbog remija Borussije koja pred svojim navijačima nije uspjela da savlada Mainz (2:2).

Borussija je imala priliku pred svojim navijačima da slavi nad Mainzom nakon čega bi sigurno postali prvaci Njemačke, bez obzira šta Bayern uradi na gostovanju kod Kolna.

Oni u tome nisu uspjeli budući da su remizirali sa Mainzom 2:2 pred svojim navijačima, nakon što su poslije prvog poluvremena imali zaostatak od dva gola.

To je na najbolji mogući način iskoristio Bayern pobjedom u Kolnu i to u posljednjim trenucima meča.

Coman je Bavarce doveo u vodstvo već u 8. minuti, da bi u nastavku domaći preko Ljubičića poravnali u 81. minuti.

U tim trenucima slavilo se na Signal Iduna Parku, ali je Jamal Musiala, svega dva minuta nakon ulaska u igru prelijepo pogodio udarcem sa vrha kaznenog prostora i tim golom titulu ostavio na Allianz Areni.

OVDJE pogledajte prelijep gol mladog igrača Bayerna vrijednog titule prvaka Njemačke.

Preuzmite android aplikaciju Sandzaklive portala Brža, modernija, preglednija...