Navijač Turske izvadio pištolj i pucao direktno u TV nakon što je Yilmaz promašio penal (Video)

--- Preuzmite android aplikaciju Sandzaklive portala ---

Nogometaši Turske su sinoć ostali bez plasmana na Svjetsko prvenstvo nakon poraza u polufinalu baraža od Portugala rezultatom 3:1.

Turci su igrali dobro u Portu i imali su šansu proći u finale baraža protiv Sjeverne Makedonije, no nisu u tome uspjeli. Otavio u 15. i Diogo Jota u 42. minuti su doveli Portugal u vodstvo rezultatom 2:0, a na 2:1 je smanjio Burak Yilmaz u 65. minuti.

Turci su imali priliku u 85. minuti poravnati rezultat i odvesti susret u produžetke kada je dosuđen penal, a odgovornost na sebe je preuzeo upravo Yilmaz.

Jedan navijač koji je susret pratio putem televizijskog prijenosa kao da je naslutio šta će se desiti, te je izvadio pištolj i uperio ga u TV prijemnik.

Kada je Yilmaz promašio penal, navijač je vidno iznerviran prislonio pištolj uz TV ekran i potom opucao iz njega.Portugal je u 90+4. minuti pogotkom Matheusa Nunesa stigao do konačnih 3:1 i plasmana u finale baraža protiv Sjeverne Makedonije.