Mbappe postigao najsramotniji gol u svojoj karijeri, svi su zgroženi zbog ovog poteza (Video)

--- Preuzmite android aplikaciju Sandzaklive portala ---

Nogometaši PSG-a danas su doživjeli novi neugodan poraz pred svojim navijačima nakon što ih je savladao Lorient rezultatom 3:1.

Prva tema ove utakmice porad ovog šokantnog poraza Parižana, bio je pogodak koji je za domaće postigao Kylian Mbappe.

Francuski napadač je u 29. minuti iskoristio nepažnju golmana Lorienta Yvona Mvoga, kojem je ukrao loptu u želji da je ovaj vrati u igru, te je nakon toga šalje u praznu mrežu.

Nogometna struka je mišljenja kako je ovo regularan, ali krajnje neprofesionalan pogodak koji je postigao francuski superstar.

Prije toga Le Fee je goste doveo u vodstvo već u 15. minuti, nakon čega medvjeđu uslugu domaćima čini Hakimi koji dobija crveni karton zbog prekršaja.

Konačni udarac Svecima zadaju Yongwa i Dieng pogocima u 39. i 88. minuti susreta.

Paris Saint Germain je i dalje lider, ali će im Marseille prići na samo pet bodova zaostatka ukoliko večeras na svom terenu savladaju Auxerre.