Pazarski blickrig od kog bride obrazi Šapčana: Mačva pregažena kraj Jošanice za 45 minuta

--- Preuzmite android aplikaciju Sandzaklive portala ---

Golgeterska eksplozija fudbalera iz Novog Pazara u prvom poluvremenu

Četiri utakmice 24. kola Superlige igraju se u ovom ranom popodnevnom programu, ali posle 45 minuta samo na jednom stadionu smo videli golove.

Novi Pazar je u prvom poluvremenu verovatno rešio pitanje pobednika u okršaju s Mačvom pošto vodi sa 3:0.

Puno posla imao je golman Mačve Gordić, koji je u prvom poluvremenu mogao samo da posmatra rafalnu paljbu ekipe Davora Berbera, stručnjaka koji je debitovao ove subote na klupi Pazaraca.

Goleadu je otvorio Abdulaj Sise posle gužve u petercu gostiju u osmom minutu, a samo dva minuta kasnije i Petar Gigić, nekadašnji igrač Partizana i Mačve, povisio je na 2:0 na pas Aganspahića.

Preuzmite android aplikaciju Sandzaklive portala Brža, modernija, preglednija...