Fudbaleri Kosova ostali bez direktnog plasmana na Euro, Engleska deklasirala Crnogorce

--- Preuzmite android aplikaciju Sandzaklive portala ---
z76jjjjj
{module Oglas 2019 – U članku 1}
Kosovo je gostovalo u Plzenu u susretu grupe A koji je domaću selekciju Češke mogao odvesti na Euro. Česima je za direktan plasman kolo prije kraja trebala pobjeda, a do nje su stigli naokn preokreta rezultatom 2:1.

Kosovo je povelo rezultatom 1:0 u 50. minuti kada je Nuhiu pogodio na Hadergjonajevu asistenciju.

Češka je dominirala tokom čitavog susreta, a to se domaćoj selekciji isplatilo u 71. minuti kada je Kral matirao Murića za 1:1. Do kraja susreta domaći igrači su i dva puta pogodili prečku, a potom je Čelustka u 79. minuti pogodio za konačnih 2:1 i odveo Češku na Euro.

U ovoj grupi Engleska, koja se već plasirala na Euro, je razbila Crnu Goru rezultatom 7:0 (Oxlade-Chamberlain 11., Kane 19., 24., 37., Rashford 30., Šofranac autogol 66., Abraham 84.).

Kosovo će svoju priliku za plasman na Euro tražiti kroz baraž Lige nacija.

{module Oglas 2019 – U članku 0}
{source}
<!– You can place html anywhere within the source tags –>

<iframe id=”sofa-standings-embed-4508-19857″ width=”100%” height=”305px!important” src=”https://www.sofascore.com/hr/turnir/4508/19857/tablica/tablice/ugradi” frameborder=”0″ scrolling=”no”></iframe> <div style=”font-size:12px;font-family:Arial,sans-serif”><a target=”_blank” href=”https://www.sofascore.com/hr/”>Rezultati</a> by SofaScore</div> <script type=”text/javascript” src=”https://www.sofascore.com/bundles/sofascoreweb/js/bin/util/embed.min.js”></script> <script type=”text/javascript”>sofa_embed(‘sofa-standings-embed-4508-19857’, window);</script>