Novi Pazar: Brza reakcija radnika pekare spriječila veću štetu – Zapalio se automobil kod Lukoil pumpe

Novi Pazar – Jutros oko 9 sati i 8 minuta, ispred pekare “Ridvan” kod Lukoil pumpe u Novom Pazaru, došlo je do požara na putničkom vozilu plave boje. Incident je snimljen nadzornim kamerama obližnjih objekata, a zahvaljujući brzoj reakciji prolaznika i radnika pekare, veća šteta je izbegnuta.
Na snimcima se vidi kako vozilo stoji parkirano uz ogradu, dok dim počinje da izlazi iz njegovog motornog prostora. U trenutku kada se požar rasplamsao, prisutni su odmah reagovali. Radnici pekare, zajedno sa nekoliko prolaznika, pritekli su u pomoć i brzo lokalizovali vatru pomoću protivpožarnih aparata i vode.
Zahvaljujući njihovoj prisebnosti i hrabroj intervenciji, požar je ugašen pre nego što se proširio na ostatak vozila ili ugrozio druge automobile i objekte u blizini. Na sreću, u incidentu nije bilo povređenih lica.
Uzrok požara za sada nije poznat, ali se pretpostavlja da je došlo do tehničkog kvara na vozilu. Vlasnik automobila, koji je bio u blizini, vidno je bio uznemiren, ali zahvalan na brzoj pomoći sugrađana.
Pogledajte video :