Bayern demolirao Crvenu zvezdu i održao im čas fudbala, ”poker” Lewandowskog

--- Preuzmite android aplikaciju Sandzaklive portala ---
gfhtz7567567
{module Oglas 2019 – U članku 1}
Bayern je u potpunosti nadigrao Crvenu zvezdu u ovom meču i tokom svih 90 minuta bio je bolji protivnik od aktuelnog prvaka Srbije.

Nakon što su Lewandowski i Coman propustili prve dvije prilike gostiju iz Minhena, u 14. minuti Bayern je stigao u vodstvo. Centaršut Coutinha s desne strane u pogodak je pretvorio Goretzka koji je glavom zakucao loptu iza leđa golmana Borjana.

Pred kraj prvog poluvremena, tačnije u 41. minuti, Lewandowski postiže drugi gol za njemački tim i tako već tada otklanja sumnju oko pobjednika ovog meča.

U drugom poluvremenu Bayern je mirno čuvao stečenu prednost i s vremena na vrijeme je vršio napade prema golu srbijanskog tima, ali ni to nije zaustavilo Lewandowskog da u roku od samo sedam minuta postigne nova dva pogotka i tako kompletira hat-trick.

Prvi gol Lewandowski je postigao u 53. minuti s bijele tačke, drugi u 60. minuti nakon asistencije Tolissa, a novi gol, 4. u ovom meču, Lewandowski je postigao u 68. minuti čime je povisio na 5:0.

Do kraja meča Bayern je postigao još jedan gol preko Tolissa pa je njemački klub upisao novu pobjedu u Ligi prvaka, petu u pet odigranih mečeva.

{module Oglas 2019 – U članku 2}
{source}
<!– You can place html anywhere within the source tags –>

<iframe id=”sofa-standings-embed-1463-23766″ width=”100%” height=”277px!important” src=”https://www.sofascore.com/hr/turnir/1463/23766/tablica/tablice/ugradi” frameborder=”0″ scrolling=”no”></iframe> <div style=”font-size:12px;font-family:Arial,sans-serif”><a target=”_blank” href=”https://www.sofascore.com/hr/”>Rezultati</a> by SofaScore</div> <script type=”text/javascript” src=”https://www.sofascore.com/bundles/sofascoreweb/js/bin/util/embed.min.js”></script> <script type=”text/javascript”>sofa_embed(‘sofa-standings-embed-1463-23766’, window);</script>