Srbijanski političar traži da se Dodiku zabrani ulazak u Srbiju

Predsjednik Republikanske stranke Nikola Sandulović poručio je da treba tražiti zabranu ulaska predsjedniku bh. entiteta Republika Srpska (RS) Miloradu Dodiku (SNSD) u Srbiju.
Njegov revolt je, kako je objasnio, izazvan činjenicom da je Dodik došao u Srbiju i nazvao studente “smradovima.
Na fotografiji Dodika koju je objavio napisano je: “Persona non grata zbog saučešća u pljački Srbije i davanju podrške režimu koji angažuje kriminalce da studente gaze kolima zabraniti mu ulazak u Srbiju.”
“Nikada u historiji Srbije se nije desio takav presedan da jedan kriminalac, ratni profiter, ratni zločinac, smrad ljudski dođe u Srbiju i vrijeđa našu djecu ispred svih nas pjevajući pritom idiotsku pjesmu sa riječima: ‘Ne može nam niko ništa’.

Ja ti garantujem da ćeš itekako osjetiti da li postoji neki pravi Srbin iz Srbije koji će ti padom tvog ološa sa vlasti stati na rep i zabraniti ti da ikada više možeš da kročiš u tu Srbiju čiju djecu nazivaš smradovima”, kazao je Sandulović.
Dodik je na skupu Srpske napredne stranke (SNS) u Sremskoj Mitrovici rekao da ne želi da gleda bilo koga ko urušava Srbiju.
“Ne volim nikog od njih. Ne podnosim čak ni njihovo pravo da drukčije misle ako ne vole Srbiju i žive ovde, ali se nekako složim s tim da moraju da imaju drugo mišljenje”, rekao je između ostalog Dodik.























Ovaspodoba je karcinom koji razjeda,kako Srbiju,tako i Bosnu,bogateći se na račun sopstvenog naroda.
Ovom lopovu je odavno mesto iza rešetaka.Debelo naplaćuje vikend glasače Vučiću.Za tog patriotu je Srbija prava krava muzara.Otkud mu ona višemilionska vila na Dedinju?Vakat je da dođeš pameti,moj narode.
U pravu je taj nepoznati politicar.
Govno četničko mora u zatvor.Des lopov !!
Vepar Dodo,cak ni Srbi ga vise ne vrednuju,uvidjeli su da je obicno smece,lopov i u saradnji sa picoustim mu je omoguceno da se enormno obogati na racun sopstvenog naroda,kom je sve teze u tom genocidom stvorenom entitetu BiH