Dejan Dragojević pokazao kakav poklon za RAMAZAN je dobio od djevojke: Nije sakrio oduševljenje

Bivši rijaliti učesnik Dejan Dragojević priznao je da je promenio veru i prešao na islam, a sada je pokazao da je od svoje devojke Jovane dobio poklon koji njemu posebno znači.
– Jovana mi kupila poklon za Ramazan! Susret Ramazana i mene je sve bliži, radujem se tom mesecu! – rekao je, pa nastavio:
– Prvi dan meseca Ramazana je moja Sedžda i moj prvi abdest. Uskoro će 6 ili 7 godina mog imana! Ovaj poklon je trajno delo, vakuf a da moja Jovana ni ne zna. Potrudicu se da mi svaki namaz bude na ovoj Sedždi, da dobije poziv i da se sretnemo u Džennetu – napisao je Dragojević.
View this post on Instagram

View this post on Instagram
Ranije proslavljao Božić
Dragojević se nedavno prisetio kako je išao od kuće do kuće i pevao Božićne pesmice, a zauzvrat bi dobio slatkiše.
- To se zove korinđanje, tako se radi u Vojvodini – pričao je Dejan, a onda su spremili prazničnu trpezu. Dragojević je ujedno spakovao i slatkiše za mališane koji sada korinđaju po kućama.
Dok sam ja bio pravoslavac, to nije bilo ovako. Dobiješ par bombona, orah i to je to. A vidite sada ovo. Jedna je već otišla. Ove će možda ostati i za mene, nema dece – rekao je on na svoj jutjub kanalu
Sandzaklive/Blic
Dragi Bože! Kako se menja iz dana u dan i kako sa ljubavlju govori o veri. Neki su još uvek “muslimani” ali u srcu, ne moraju da klanjaju, oni imaju dusu, to je najbitnije. Piju, psuju Allaha, veru i pejgambera, ali oni imaju samo ime i nista vise od vere. Nazalost