Hafiz Muhamed Mahmutović: Sjenica dobila svog prvog predstavnika na Svjetskom takmičenju u učenju Kur’ana

--- Preuzmite android aplikaciju Sandzaklive portala ---

Velika čast obasjala je naš grad i zajednicu: Hafiz Muhamed Mahmutović, prvi hafiz Škole Kur’ana Časnog u Sjenici pri Islamskom centru „Ebu Hanife“, postao je prvi učesnik iz Sjenice na prestižnom Svjetskom takmičenju u učenju Kur’ana u Mekki.

Ovaj historijski trenutak ne predstavlja samo lični uspjeh mladog hafiza, već i potvrdu duhovne snage i obrazovnog kvaliteta naše zajednice. Njegovo učešće u Mekki, među najboljim učačima Kur’ana iz cijelog svijeta, svjedoči o predanosti, znanju i ustrajnosti koje se godinama njeguju u Školi Kur’ana Časnog.

Muhamed Mahmutović je hafiz koji je svoje znanje stekao pod okriljem Islamskog centra „Ebu Hanife“, uz podršku porodice, učitelja i zajednice. Njegovo učešće u Mekki simbolizira duhovnu povezanost Sandžaka sa srcem islamskog svijeta.

U zajedničkoj poruci podrške, građani Sjenice mole Uzvišenog Allaha da Muhamedu podari bereket, učvrsti ga na putu Kur’ana i upiše njegov trud u dobra djela.

Ovo učešće šalje snažnu poruku mladima u Sandžaku — da se trud, znanje i vjera prepoznaju i cijene na svjetskom nivou. Hafiz Mahmutović je postao uzor generacijama koje dolaze, dokaz da se iz malih sredina mogu dosegnuti najviši duhovni dometi.

Preuzmite android aplikaciju Sandzaklive portala Brža, modernija, preglednija...
Subscribe
Obavijesti o
guest

7 Comments
Najviše glasova
Najnoviji Najstariji
Inline Feedbacks
View all comments
Bell
Bell
3 mjeseci ranije

a u cemu se takmice ?Ko moze vise da pojede bakljave,,,Zasto se ne takmice u tehnologiji novog BMW motora sa 419 konja i td td

Realan
Realan
3 mjeseci ranije
Odgovor za  Bell

Jesi ti lud??

Istorija s Peštera
Istorija s Peštera
3 mjeseci ranije
Odgovor za  Realan

Ko bi rekao da ima ić, arapin 1/1

Realan
Realan
3 mjeseci ranije

Kazi picoustom da vrati konju glavu

Somebody
Somebody
3 mjeseci ranije
Odgovor za  Bell

Pa vi mu polazite rezultate tog novog motora. Nepismeni ste nakon decenija u Njemackoj, pa se pokrijte po usima! Vi mozete samo da se takmicite u trci za babu-devojku LGBT paradi!

Diskus
Diskus
3 mjeseci ranije
Odgovor za  Bell

Pij redovno terapiju i ne davi čitalaštvo tvojim glupostima.

Bell
Bell
3 mjeseci ranije
Odgovor za  Diskus

Ej nemoj vredjas …Svi tamo otidjite i ostajte a ja cu novi Software za BMW da usavrsim uspesno i sve ok!!!!

7
0
Voljeli bi čuti vaše mišljenje, molim vas komentarišitex