Utakmica između Novog Pazara i Radničkog prekinuta zbog “zbog Srebrenice”, letjele i stolice

--- Preuzmite android aplikaciju Sandzaklive portala ---

Utakmica Superlige Srbije između fudbalskih klubova Novi Pazar i Radnički iz Niša prekinuta je tokom prvog poluvremena zbog transparenta i skandiranja domaćih navijača. Incident se dogodio nakon što su igrači Novog Pazara postigli gol u 13. minutu, kada su navijači razvili transparent sa natpisom “Srebrenica genocid”.

Sudija Jovan Šegrt, nakon nekoliko minuta pauze i bezuspešnih pokušaja da se transparent ukloni, odlučio je da povuče obe ekipe sa terena. Ovu odluku, koju je podržao i delegat utakmice Radisav Mutavdžić, dočekali su negodovanjem domaći navijači, što je rezultiralo bacanjem stolica na teren.

Iako je situacija u jednom trenutku izgledala kao da će eskalirati, red je uspostavljen, a transparent uklonjen. Nakon prekida, igra je nastavljena, ali pauza je negativno uticala na igrače Novog Pazara koji su brzo primili gol.Novi Pazar je nakon prekida u prvom poluvremenu savladao Radnički Niš 2-1. Golove za Novi Pazar postigli su Ljajić i Karaklajić.

Preuzmite android aplikaciju Sandzaklive portala Brža, modernija, preglednija...