Remi u evro derbiju u Topoli, Pazarci u finišu ostali bez pobjede

--- Preuzmite android aplikaciju Sandzaklive portala ---

Sjajan meč odigrali su TSC i Novi Pazar u Bačkoj Topoli, na kraju nije bilo pobednika – 1:1.

TSC ne zna za pobedu od 16. septembra i duela sa Železničarom. Od tada ekipa iz Bačke Palanke imala je seriju teških mečeva, ali ono što može da zabrine šefa struke Žarka Lazetića jesu rezultati u Super ligi Srbije.

Od tada vicešampion Srbije odigrao je nerešeno protiv Mladosti (1:1), Voždovca (1:1), a izgubio je od Spartaka (0:2), na to e nadovezao i remi protiv Novog Pazara (1:1). Ne treba zaboraviti ni eliminaciju iz Kupa Srbije od Smedereva posle lošijeg izvođenja jedanaesteraca.

Na drugoj strani, Pazarci su u sjajnoj seriji, dobili su dva derbija na domaćem terenu, protiv Vojvodine i Čukaričkog, sada su osvojili bod kao gosti u Bačkoj Palanci.

Gosti su poveli preko 20-godišnjeg Uroša Lazića u 55. minutu, posle sjajne kontre i dubinskog pasa Adema Ljajića, lako je igrač gostiju zaobišao Simića i pogodio njegovu mrežu.

Nije to bio kraj uzbuđenjima, naprotiv! U 82. minutu odličan napad ekipe iz Bačke Topole, Stojić je glavom prosledio loptu do Milovanovića, koji je iz okreta, sa šest metara, postigao prelep pogodak.

Mogli su domaći i do preokreta i pobede, u 88. minutu Sisea je pogodila lopta u ruku, TSC je dobio jedanaesterac. Odgovornost je preuzeo Vulić, ali je njegov udarac pročitao Mirković, koji je sačuvao bod Pazarcima. Odmah potom Milovanović je posle ubacivanja iz kornera ciljao, ali je pogodio prečku.