Kakva ”golčina” novopazaraca za nova tri boda (VIDEO)

--- Preuzmite android aplikaciju Sandzaklive portala ---

Ono na šta je upozoravao Žarko Lazetić večeras je postalo kristalno jasno.

Strateg TSC-a je u uvodu pred ovaj meč govorio o kvalitetima igrača Novog Pazara, koji su uspešno okončali gostovanje u Bačkoj Topoli, te zabeležili drugi vezani trijumf u Superligi Srbije – 0:1.

Strelac jedinog pogotka na meču bio je Zoran Danovski, koji je pogotkom u 57. minutu, ispostaviće se, doneo trijumf svom timu.

Gostujući fudbaleri su bili primetni autsajderi pred početak susreta na TSC Areni, ali su na teren izašli podjednako hrabro kao i u susretu poslednjeg kola, kada su odbranili domaći teren i slavili protiv favorizovanog Partizana.

Ekipa Vladimira Gaćinovića još jednom je pokazala karakter, te da ne preza ni pred jednom ekipom iz domaćeg šampionata, ma kog god renomea ona bila.

Sa druge strane, ekipa Žarka Lazetića još uvek pokušava da se pronađe nakon odlaska ubedljivo najboljeg fudbalera, Mihajla Banjca, koji je zadužio dres ruskog Krasnodara u višemilionskom transferu.

Monotoniju ovog meča uz povremene napade TSC-a prekinuo je Zoran Danovski, koji je u 57. minutu sa leve strane kaznenog prostora sjajno šutirao u dalji ugao golmana Filipovića, koji nije imao šanse tom prilikom.

Novopazarci su hrabro branili rezultat sve do poslednjeg sudijskog zvižduka, koji je označio njihovu drugu vezanu pobedu u domaćem šampionatu, te se sada ekipa Vladimira Gaćnovića nalazi u gornjem delu tabele, barem privremeno.