Poslanici SDP-a ZA, poslanici SPP-a NISU GLASALI za stavljanje na dnevni red razolucije o genocidu u Srebrenici

--- Preuzmite android aplikaciju Sandzaklive portala ---

Poslanici Sandžačke demokartske partije podržali su danas da se na dnevni red Narodne skupštine Srbije uvrsti predlog rezolucije o genocidu u Srebrenici i glasali ”ZA”

O ovom predlogu nisu glasali, niti se izjasnili poslanici Stranke pravde i pomirenja. Podsetimo, Pokret slobodnih građana i Stranka demokratske akcije Sandžaka podneli su 3. jula Skupštini Srbije predlog rezolucije o genocidu u Srebrenici.

Narodni poslanik dr Muamer Bačevac izjavio je za RTV Novi Pazar da je prirodno da poslanici Sandžačke demokratske partije kao predstavnici Bošnjaka u Parlamentu podrže raspravu o Srebreničkom genocidu jer ističe ’’ubeđeni smo da rasprava na ovu temu može da bude lekovita, a uvažavanje presude Međunarodnog suda pravde osnov za suživot’’.

Pojedini tabloidi targetirali su, vređali i prozivali poslanike SDP-a koji su danas glasali da se na dnevni red skupštinskog zasedanja uvrsti predlog rezolucije o genocidu u Srebrenici.

RTVNP

Preuzmite android aplikaciju Sandzaklive portala Brža, modernija, preglednija...
Subscribe
Obavijesti o
guest

7 Comments
Najviše glasova
Najnoviji Najstariji
Inline Feedbacks
View all comments
Bego
Bego
2 mjeseci ranije

Zukorlic udbaska familija.,, Vucicev potrcko

Trtovac Fahrija
Trtovac Fahrija
2 mjeseci ranije

Ne rekoste, koliko je poslanika glasalo za ovaj predlog? Samo ovaj predlagač ili ima i podršku od svoje familije?

Realan
Realan
2 mjeseci ranije
Odgovor za  Trtovac Fahrija

Glasali su svi onako kako misle da je realno,cetnici I njihove ulizice zna se…
Cio svijet je bio zgrozen a I dan danas se cudi monstruoznosti Srba nad muslimanskim zivljem jula’95 u Srebrenici kad su labilni Holandski vojnici predali zasticenu zonu Srebrenicu u ruke krvolocnom smradu mladicu,koji je komandovao I naredjivao visednevna streljanja8300 I vise Bosnjaka muskih od doba starosti od 6mjeseci do 70 godina.na cast da vam sluzi I da se hvalite time-Srbi

Karavasdjordjije
Karavasdjordjije
2 mjeseci ranije
Odgovor za  Realan

Izmišljaš, neću reći kao pas jer su psi verne i lojalne životinje već, kao pravi konvertit. General Mladić je izdao naredbu da žene i deca autobusima napuste “sigurnu zonu” Srebrenica, iz koje su naoružani Orićevi zlikovci vršili pokolje po srpskim selima, nadajući se da će Holandski bataljon ginuti zbog njih. Ubijani su samo naoružani ljudi, i to smo svi videli na TV ekranima. Likvidirani su iz osvete odmh po padu Srebrenice oni koji su ubijali, silovali i palili po srpskim selima, a onda, motorolama obaveštavali Srbe na okolnim položajima šta su im radili sa najmilijima. Mnogi su se predstavljali po imenima. Takve su izdvajali i odmah likvidirali. Čista osveta. Ostali izginuli su bili naoružani muslimani, koji su pokušavali da se, poput “junaka” Orića probiju kroz obruč. Izginulo je oko 3800 naoružanih vojnika muslimanske vojske. Ostalo je dovlačeno godinama sa svih strana sveta i to svi znaju. Čak su neki “sahranjeni” iako su živi i rade u inostranstvu. To, “od 6 meseci do 70 godina” su najčešće srpske žrtve koje su muslimanski “heroji” ubijali. I deca u kolevkama su stradala od islamskih zveri pristiglih iz svih islamskih država.

Realan
Realan
2 mjeseci ranije
Odgovor za  Karavasdjordjije

LAZete govna cetnicka,odrzavate vas standard

Karavasdjordjije
Karavasdjordjije
2 mjeseci ranije
Odgovor za  Realan

Jebi ga, ubija te istina, koju vi konvertiti nikako ne možete da podnesete. Da bi se spasili istine i surove realnosti, morali ste, kroz vekove, da gradite bunkere satkane od laži, manipulacija i neverovatnih konstrukcija i sve to proglasite kao istinu u koju ne treba sumnjati?! Kada do tog bunkera i do vas dopre bilo kakva istina, zatočenici koji su se samozatočili u tom bunkeru, misle da je sve to što dolazi sa strane laž. Šta tebi vredi istina? To je isto kao kada bi, pred svinje bacao bisere. One traže kukuruz.

Haso
Haso
2 mjeseci ranije
Odgovor za  Karavasdjordjije

Lazes kao pas.

7
0
Voljeli bi čuti vaše mišljenje, molim vas komentarišitex