Posljednji videosnimak Adne Rovčanin, koja je umrla dva dana nakon vjenčanja: Ništa nije slutilo na tragediju

--- Preuzmite android aplikaciju Sandzaklive portala ---

Posljednji video Adna je objavila dan prije svog vjenčanja

Adna Rovčanin-Omerbegović (26) iz Sarajeva, koja je preminula samo dva dana nakon svog vjenčanja, danas je sahranjena.

Adna i njen suprug Faris vjenčali su se u subotu, 13. septembra. Noć koja je trebala biti najsretnija u životu mladog para pretvorila se u tragediju.

Prema riječima porodice i prijatelja, Adni je nakon svadbenog veselja naglo pozlilo, te je hitno prebačena na KCUS Sarajevo, gdje je preminula u ponedjeljak, 15. septembra, u 26. godini života.

Adna je bila vrlo aktivna na društvenoj mreži TikTok i često je dijelila momente iz svog života.

Posljednji video Adna je objavila dan prije svog vjenčanja. Na snimku se vidi kako se članovi njene porodice i prijatelji pripremaju za svadbu, uz šaljiv citat iz jednog popularnog videa.

  • Ja ne bih želio ikoga da uvrijedim – napisala je Adna u opisu videa.

Mnogi prijatelji ispod videa, nakon njene smrti, ostavljaju tužne poruke u kojima se opraštaju od voljene Adne.

@adnarovcanin “JA NE BIH ZELIO IKOGA DA UVRIJEDIM” #fyp #svadba #balkan #foryoupage ♬ original sound – zepi226

Avaz

Preuzmite android aplikaciju Sandzaklive portala Brža, modernija, preglednija...
Subscribe
Obavijesti o
guest

0 Comments
Najviše glasova
Najnoviji Najstariji
Inline Feedbacks
View all comments
0
Voljeli bi čuti vaše mišljenje, molim vas komentarišitex