ADEM LJAJIĆ još jednom pokazao da je ”DOKTOR” ZA FUDBAL (VIDEO)

--- Preuzmite android aplikaciju Sandzaklive portala ---

Fudbaleri Novog Pazara su na najbolji mogući način započeli takmičenje u novoj sezoni Superlige Srbije, pošto su na domaćem terenu savladali Spartak iz Subotice rezultatom 3:2.

Izabranici Nikole Trajkovića do vođstva su došli u 23. minutu, kada je asistenciju Adema Ljajića iskoristio Adešina i smestio loptu u mrežu.

Samo devet minuta kasnije Pazarci su udvostručili prednost preko Adema Ljajića i tim rezultatom se otišlo na odmor.

Podsetio je tada vezista na najsjajnije dane u karijeri. Namestio je loptu na 20-ak metara od gola i preciznim udarcem pogodio mrežu Spartaka.

U 78. minutu ponovo je Ljajić bio u centru zbivanja, pošto je na asitenciju Islamovića doneo svom timu tri gola prednosti.

Ipak, Spartak se nije predavao pa je golovima Ubiparipa i Atulea smanjio na 3:2, ali nije uspeo da izbegne poraz.

U narednom kolu Novi Pazar će gostovati Vojvodini, dok će Spartak ugostiti Čukarički.