Ahmedin Škrijelj: Otvoreno pismo direktoru Ekonomsko- trgovinske škole

--- Preuzmite android aplikaciju Sandzaklive portala ---

Povodom navoda u medijima da je Ekonomsko- trgovinska škola u Novom Pazaru nebezbjedna za održavanje nastave, narodni poslanik SDA Sandžaka u Skupštini Srbije Ahmedin Škrijelj uputio je 23. januara 2025. godine otvoreno pismo Ivanu Veljkoviću direktoru ove škole.

Otvoreno pismo narodnog poslanika prenosimo u cjelosti:

“Uvaženi direktore Veljković,

Kao što ste upoznati službeno sam Vam se u svojstvu narodnog poslanika SDA Sandžaka u Skupštini Srbije obratio zahtjevom za održavanje sastanka, na kojem bi pored mene prisustvovao i Merfid Kamešničanin, predsjednik odborničke grupe SDA Sandžaka u Skupštini grada Novog Pazara.

Povod za održavanje sastanka jesu navodi koji su se pojavili u lokalnim medijima da je Ekonomsko- trgovinska škola u Novom Pazaru nebezbjedna za održavanje nastave, te da su uočena ozbiljna oštećenja na spojevima starog i novog dijela zgrade, koja ugrožavaju stabilnost i bezbjednost objekta, okoline, učenika, zaposlenih i građana.

Istog dana dogovoreni termin za sastanak 22. Januara 2025. godine je otkazan, i pored naše inicijative da se sastanak može održati u nekom drugom terminu, još uvijek nismo dobili odgovor od Vas.

Iz tih razloga upućujemo Vam ovo otvoreno pismo i tražimo odgovore na sledeća pitanja:

  • Da li su preduzete mjere kojima bi se obezbijedila sigurnost učenika koji pohađaju nastavu u Ekonomsko- trgovinskoj školi i da li je ona bezbjedna za odvijanje nastavnog procesa?
  • Da li Vi kao direktor i lice odgovorno za odvijanje nastave u Ekonomsko- trgovinskoj školi možete da garantujete bezbjednost učenika i svih osoba koje borave u prostorijama ove škole?
  • Kakvi su dalji koraci, obzirom da postoje saznanja da se nastava ne odvija u punom kapacitetu?

Očekujemo da nam na postavljena pitanja odgovorite u što kraćem roku.”

Preuzmite android aplikaciju Sandzaklive portala Brža, modernija, preglednija...

Povezani članci

Subscribe
Obavijesti o
guest


3 Comments
Najviše glasova
Najnoviji Najstariji
Inline Feedbacks
View all comments
Bell
Bell
3 mjeseci ranije

Bez ptepucavanja i nebih vredjao nikog nikada al ovaj mladi Sukin kadar ipak ajd ,,padeze”za prelaznu ocenu.Inace svi su oni isti pocev od ,,ugojenog beduina “do raznih dragulja kako im tepaju a glavni je Rastko (pate)dakle svi su oni odani ,,vodji”u bg kojem se ljulja brod!!!

Realno
Realno
3 mjeseci ranije

Ovog klempa ni majka ne može da voli.

Tintu
Tintu
3 mjeseci ranije
Odgovor za  Realno

Pitaj tvoju…

3
0
Voljeli bi čuti vaše mišljenje, molim vas komentarišitex
error: <b>Alert: </b>Content selection is disabled!!