U sredu se očekuju redovi ispred LIDL-a / Jer će se ovi popularni proizvodi samo sutra prodavati po ovako niskim cenama

Lidl je najavio novu “Super srijedu” koja važi samo jedan dan – u srijedu 20. maja, a kupce očekuju velika sniženja na alat, rasvjetu, odjeću i praktične stvari za domaćinstvo.
Kao i obično, akcija traje do isteka zaliha, pa se očekuje velika gužva već od jutarnjih sati.
Posebnu pažnju privukla je Parkside udarna bušilica u setu od čak 74 dijela, snage 750 W, koja će uz Lidl Plus kupon koštati 4.999 dinara, što je čak 500 dinara manje od redovne cijene.

Na akciji je i moderna Livarno LED plafonjera, dostupna u dva oblika, po cijeni od 1.699 dinara uz kupon, dok su muške radne bermude Parkside s reflektujućim detaljima snižene na 1.499 dinara.
Kupci će moći pronaći i sklopivu torbu za kupovinu sa točkićima po cijeni od samo 999,99 dinara, što je jedna od najprivlačnijih ponuda iz ovog kataloga.




















