Elma Sinanović: Oteli su mi firmu duguju mi 120 miliona dinara!

--- Preuzmite android aplikaciju Sandzaklive portala ---

Naime, Elma je otkrila da joj je jedna pesma bila oduzeta, ali i da se trenutno bori za nešto mnogo važnije – firmu koja joj je, kako tvrdi, oteta posle muževljeve smrti.

– Desilo se jednom da mi je jedna osoba otela pesmu. Ne bih da ga imenujem sad, pevač je u pitanju. Nemam nameru da budem u centru pažnje zbog toga. Bitno je da ja nisam nikom otela ništa. Inače, trenutno imam drugi problem. Firma mi je oteta, to se desilo nakon što mi je muž preminuo. U tolikom problemu u kom sam se našla, ljudi kojima sam verovala su rešili da me izdaju. Međutim, pravda je na mojoj strani. Neće me dobiti na sudu. Duguju mi sto dvadeset miliona dinara – rekla je Elma.

Pevačica je potom otkrila da li postoji pesma koju je skupo platila, a da se nije isplatila.

– Sve pesme sam dosta platila. Sve pesme su moja lična karta i posebne su na svoj način

Podsetimo, Elma Sinanović je 2019. godine ostala bez supruga sa kojim ima ćerku Huliju, a jednom prilikom progovorila je o gubitku.

– Ja sam imala sreću da osetim u životu šta je to ljubav i kad vas neko podržava u svemu, to je bio moj pokojni muž, on je bio moja velika podrška i da nije bilo njega, ja ne bih postala ovo što sam sad. Volela bih da mi se to ponovo desi, ali to će teže ići. Niko nikad neće moći da ga nadmaši – rekla je Elma nedavno za Republiku, te dodala da se najlepše oseća u toplini porodičnog doma s ćerkom Hulijom:

– Volim što je kod kuće sve po mom ukusu, kućni sam tip, volim vreme provedeno s ćerkom, ali zbog posla mnogo volim taj kućni ambijent. Opušta me. Ne volim da kuvam, zato moja ćerka Hulija to odlično radi, uvek me iznenadi nekim lepim jelom – priznala je pevačica.

(Telegraf.rs)

Preuzmite android aplikaciju Sandzaklive portala Brža, modernija, preglednija...

Povezani članci

Subscribe
Obavijesti o
guest


1 Comment
Najviše glasova
Najnoviji Najstariji
Inline Feedbacks
View all comments
Beki
Beki
1 mjesec ranije

Utegni ti prkno i po Beogradu na “snimanje”Za tebe mi ne brinemo,”snalaziš se ti”

1
0
Voljeli bi čuti vaše mišljenje, molim vas komentarišitex
error: <b>Alert: </b>Content selection is disabled!!