Reakcija saudijskog komentatora nakon gola za 2:1 obišla svijet: Allah, Allah, Allah… (VIDEO)

--- Preuzmite android aplikaciju Sandzaklive portala ---

Fudbalska reprezentacija Saudijske Arabije je danas napravila prvorazredno iznenađenje na Svjetskom prvenstvu savladavši Argentinu rezultatom 2:1, a veliki trijumf će Saudijci sigurno znati proslaviti na veličanstven način.

Koliko ova pobjeda znači Saudijcima najbolje prikazuje reakcija komentatora nakon što je Salem Al Dawsari postigao pogodak za 2:1.

Argentina je vodila pogotkom Lionela Messija iz desete minute iz penala, a u drugom poluvremenu najprije je Saleh Al Shehri u 48. minuti izjednačio na 1:1, a pet minuta kasnije je Al Dawsari pogodio za 2:1.

Kada je najbolji igrač Saudijske Arabije matirao Emiliana Martineza prelijepim šutem sa ivice kaznenog prostora, komentator nije mogao zadržati emocije.

“Allah, Allah, Allah, Allah!”, uzvikivao je oduševljeno saudijski komentator dok je Al Dawsari slavio sa svojim saigračima i nagovijestio jednu od najvećih pobjeda Saudijske Arabije u historiji.

Nije dugo trebalo da njegova reakcija obiđe svijet, a na društvenim mrežama ljudi su oduševljeni njegovim emocijama.

Preuzmite android aplikaciju Sandzaklive portala Brža, modernija, preglednija...