Novi Pazar: Na liječenju 11 pacijenata oboljelih od kovida-19

--- Preuzmite android aplikaciju Sandzaklive portala ---

Na lečenju u Opštoj bolnici u Novom Pazaru trenutno se nalazi 11 osoba obolelih od kovida-19, pošto je u poslednja 24 sata jedan pacijent izašao iz te zdravstvene ustanove na lični zahtev, saopštio je danas Štab za vanredne situacije.

bolnica jun20

{module Oglas 1 – 2020}

Preuzmite android aplikaciju Sandzaklive portala Brža, modernija, preglednija...

Povezani članci

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *