Promašaj sezone na utakmici Novog Pazara i Proletera – Kako je ovo uspio? (Video)

--- Preuzmite android aplikaciju Sandzaklive portala ---

Proleter i Novi Pazar podelili su bodove u prvom meču trećeg kola Superlige Srbije (2:2), a meč je obeležio neverovatan promašaj.

Promašaj je delo Đorđa Bašanovića, štopera Proletera.

On je sa pola metra od gol linije poslao loptu preko gola.

Iako je treće kolo, ovo je verovatno promašaj sezone.

Što se same utakmice tiče, gosti su poveli preko Almira Aganspahića u 18. minutu iz penala, a do kraja poluvremena penal za Proleter u 45. minutu promašio je Viktor Živojinović.

Stefan Dimić je u 47. minutu povećao prednost gostiju, dok je dva minuta kasnije rezultat smanjio Stefan Tomović.

Bod Proleteru doneo je Dilan Ortiz golom glavom u 57. minutu.

Gol, koji je Ortiz postigao u 88. minutu poništen je nakon gledanja VAR-a, zbog igranja rukom Kolumbijca.

Na tabeli Super lige Srbije Novi Pazar je 11. sa jednim bodom i utakmicom manje, dok je sa istim učinkom Proleter na 15. mestu.

U sledećem kolu Proleter gostuje Metalcu, a Novi Pazar dočekuje Partizan.