PAZARCI GAZE SVE REDOM! ŠESTA UZASTOPNA POBJEDA: Lako srušili i Spartak, sa Zvezdom opet na deobi prvog mjesta!

--- Preuzmite android aplikaciju Sandzaklive portala ---

Fudbaleri Novog Pazara ostvarili su novu pobedu pošto su na svojoj “Džaizkoin areni” savladali Spartak iz Subotice sa 2:0 (1:0) u okviru 9. runde Super lige Srbije.

Izabranici Vladimira Gaćinovića gaze sve redom, a sada je u Novom pazaru poklekao subotički Spartak. Nakon što su u prošloj rundi oborili klupski rekord po broju uzastopnih pobeda u elitnom rangu, nastavili su Pazarci da pomeraju granice. Na praznim tribinama svog stadiona, Novi Pazar je nadigrao Spartak i vratio se na čelo tabele Super lige Srbije, doduše sa čak tri meča više od Crvene Zvezde.

Agresivniji Novi Pazar je već nakon 5. minuta igre imao šansu da sa bele tačke dođe do prednosti. Janko Tumbasević je srušio Nikčevića, ali je Mijić sa penala pogodio prečku. Pokušao je Spartak ubrzo da uzvrati posle sjajnog udarca Petra Stanića, no odlično je taj dalekometni pokušaj odbranio Filip Kljajić.

Mijić se iskupiou 13. minutu, nakon što je dočekao loptu na drugoj stativi nakon što ju je prebacio Lončar i solidnim udarcem matirao Filipa Manojlovića za prednost domaćih.

Na samom početku drugog poluvremena, kada se igrao 49. minut – još jedan penal. Bojica Nikčević je pogodio za 2:0 i konačan rezultat. Nakon toga je tempo opao, većih šansi nije bilo i Novi Pazar je nastavio da piše klupsku istoriju.

Preuzmite android aplikaciju Sandzaklive portala Brža, modernija, preglednija...