Partizan u drugom poluvremenu srušio Novi Pazar, pogledajte golove (Video)

--- Preuzmite android aplikaciju Sandzaklive portala ---

Fudbaleri Partizana savladali su na svom stadionu ekipu Novog Pazara sa 4:1 u meču 21. kola Linglong Superlige Srbije.

Crno-beli su na ubedljiv način vezali devetu pobedu u domaćem prvenstvu, a nova žrtva bili su fudbaleri Novog Pazara, kojima su se revanširali za poraz na početku šampionata.

Gosti su se na stadionu u Humskoj dobro držali u prvom poluvremenu, u kojem su limitirali Partizan na samo jednu šansu.

Uprkos većem posedu i vremenu provedenom na protivničkoj polovini, igra Partizana u prvom delu meča nije blistala, pa se ubedljiv trijumf domaće ekipe nije mogao naslutiti.

Ipak, u drugom poluvremenu je Partizan zaigrao znatno bolje i konkretnije, stvarao više šansi i kaznio svaku grešku gostiju.

Prva takva greška desila se u 54. minutu, kada je golman gostiju Drobnjak veoma loše ispucao loptu, ona je stigla do Markovića, koji je preciznim udarcem šalje u mrežu Novog Pazara.

Partizan je u periodu od devet minuta postigao tri gola, a dva su postignuta za dva minuta, od 62. do 64, čime je rešio pitanje pobednika.

Prvo je Pajović oborio Natha u svom šesnaestercu, a Izraelac je po navici na rutinski način postigao gol sa bele tačke.

Već u narednom napadu, Miljković je probio po desnoj strani i centrirao do Holendera, koji sa gol linije glavom sprovodi loptu u gol gostiju.

Do kraja meča Novi Pazar je uspeo da postigne dva gola, od čega je jedan bio u svoju mrežu.

Prvo je Kojić u 76. minutu dobro skočio nakon centaršuta iz slobodnog udarca, lopta je pogodila Svetozara Markovića i završila iza leđa golmana Popovića.

Poslednji gol na meču viđen je u 87. minutu. Bajebek je dobro proigrao Štulića, koji je centrirao na drugu stativu, a tamo Vlajković nespretno reaguje i postiže autogol.

Preuzmite android aplikaciju Sandzaklive portala Brža, modernija, preglednija...