NOVI PAZAR SE HITNO OGLASIO – OSVANULO SAOPŠTENJE POSLE PORAZA OD ZVEZDE: Neki čika u žutoj opremi bio je posebno zapažen…

--- Preuzmite android aplikaciju Sandzaklive portala ---

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su na gostujućem terenu Novi Pazar 3:0, u utakmici 21. kola Super lige Srbije i preuzeli prvo mesto na tabeli.

Zvezda je povela u devetom minutu golom Aleksandra Dragovića na asistenciju Gelora Kange, koji je udvostručio prednost u 40. minutu iz jedanaesterca. Konačan rezultat postavio je Šerif Endiaje u 81. minutu.

Međutim, posle meča trener domaćeg tima Igor Matić imao je zamerke na suđenje, a posle njega oglasio se i klub novim saopštenjem.

“U subotu je, u Novom Pazaru od 14 do 16 časova, bilo pravo prolećno vreme. Sunce je obasipalo grad, ptice su cvrkutale, a na Gradskom stadionu su neki momci igrali fudbal.

Jedni su nosili plavo-bele, a drugi crveno-bele dresove, ali neki čika u žutoj opremi bio je posebno zapažen. Ne znamo ni kako je utakmica završena, jer to više nije ni važno.

Jedan stari čovek prolazeći pored stadiona rekao je: “Ničija nije gorela do zore, deco, polako samo. Sunce i dalje sija, ptice cvrkuću, deca se igraju””, piše u saopštenju.

Preuzmite android aplikaciju Sandzaklive portala Brža, modernija, preglednija...