NOVI PAZAR PREOKRETOM DO POBEDE PROTIV KRAGUJEVČANA: Pobeda domaćina pred 4.000 gledalaca! (VIDEO)

--- Preuzmite android aplikaciju Sandzaklive portala ---

Fudbaleri Novog Pazara pobedili su na svom terenu tim Radničkog 1923 iz Kragujevca sa 2:1, u utakmici četvrtog kola plej-auta za opstanak u Super ligi Srbije.

Gosti iz Kragujevca na poluvremenu su imali minimalnu prednost zahvaljujući pogotku Voja Ubiparipa u 20. minutu.

Pazar je preokrenuo golovima igrača koji su ušli u igru u drugom poluvremenu, Seada Islamovića u 59. i Mustafe Mujezinovića u 69. minutu.

Utakmicu na Džaizkoin areni pratilo je oko 4.000 gledalaca, što je veća poseta nego na poslednje dve utakmice Partizana i Crvene zvezde u Beogradu, na kojima su naša dva najveća kluba bili domaćini!.

Novi Pazar je peti u plej-aut grupi i 13. medju superligašima sa 35 bodova, a sledi Radnički 1923 sa 32 boda.

Novopazarci u sledećem kolu gostuju Metalcu iz Gornjeg Milanovca, dok Kragujevčani dočekuju ekipu novosadskog Proletera.