NOVI PAZAR NASTAVIO FENOMENALNU SERIJU: Pao i Napredak! (VIDEO)

--- Preuzmite android aplikaciju Sandzaklive portala ---

Novi Pazar zabeležio i četvrtu uzastopnu pobedu u Superligi Srbije, a ovoga puta, plavo-beli bili su bolji od Napretka na svom terenu rzultatom 2:1.

Fudbaleri Novog Pazara su pre ovog fenomenalnog niza imali crnu seriju i u prva tri kola nisu osvojili nijedan bod u Mozzart Bet Superligi Srbije. Prva u nizu bila je pobeda nad Partizanom u okviru četvrtog kola domaće lige, a onda su redom padali TSC u Bačkoj Topoli, Radnički u Nišu i sada Napredak iz Kruševca.

Pazarci su i na ovom meču prvi došli do vođstva, a na sjajnu asistenciju Nikčevića, odlično je reagovao Ergelaš i zatresao mrežu gostiju u 40. minutu, a sa rezultatom 1:0 se i otišlo na pauzu.

U drugom poluvremenu su gosti stigli do izjednačenja u 55. minutu preko Krstića.

Kada je delovalo da će doći do podele bodova, gosti su skrivili jedanaesterac, a Majdevac bio precizan za veliko slavlje i nova tri boda Novog Pazara u 78. minutu meča.