Nezaustavljivi Novi Pazar, Metalac pred ispadanjem!

--- Preuzmite android aplikaciju Sandzaklive portala ---

Ekipa Novog Pazara igra izvanredno ovog proleća, a pogotovo od početka plej-auta, od kada je upisala četiri pobede i jedan remi, bez poraza.

Seriju odličnih rezultata ekipa Tomislava Sivića je nstavila i večeras u Gornjem Milanovcu, gde je kao gost savladala ekipu Metalca rezultatom 3:0.

Dimić je u 23. minutu doveo Pazarce u vođstvo, a njihov trijumf u drugom poluvremenu potvrdili su svojim golovima Mujezinović u 56. i Ibrahim Mustafa u 80. minutu susreta.

Dva kola pre kraja sezone, Pazarci sada imaju 38 bodova na dvanaestom mestu, koliko i trinaestoplasirani Spartak koji ima meč manje. Metalac je ostao na poslednjem mestu sa 30 bodova i ovim porazom je svoje šanse u borbi za opstanak sveo na minimum.