DA NIKAD VIŠE NE IGRAMO PROTIV ZVEZDE! Poruka iz Pazara posle debakla: Bolje da predamo meč!

--- Preuzmite android aplikaciju Sandzaklive portala ---

Trener Novog Pazara Tomislav Sivić bio je vidno nezadovoljan posle teškog poraza svog tima u Beogradu.

Završen je i drugi polufinalni meč Kupa Srbije pa će se za pehar boriti Crvena zvezda i Partizan. Crveno-beli su na “Marakani” deklasirali Novi Pazar (8:0). Pitanje pobednika bilo je rešeno već u 23. minutu kada je na semaforu stajalo 5:0.

Gosti nisu imali nikakvu šansu u Beogradu, od samog starta su bili u zaostatku, brzo su primali golove, tako da se za sve na terenu pitala Zvezda. Svesni su bili toga i u redovima gostujućeg tima što se i videlo posle utakmice.

Trener Tomislav Sivić je dao izjavu po završetku meča. Bio je šokiran izdanjem svojih izabranika u srpskoj prestonici.

“Ne može ekipa da se povrati kada primi pet golova za dvadesetak minuta. Mi imamo strah od ‘Marakane’. Ako je moguće da ne igramo nikada više protiv Zvezde. Bolje da predamo meč pa da bude 3:0. Ne mogu da prepoznam ove momke kada dođu ovde. Ovi isti igrači su u poslednjih 10 mečeva upisali sedma pobeda. Čestitam Zvezdi i želim im sve najbolje u borbi za duplu krunu”, rekao je Sivić.

Preuzmite android aplikaciju Sandzaklive portala Brža, modernija, preglednija...