Čukarički sa igračem manje slavio u Pazaru

--- Preuzmite android aplikaciju Sandzaklive portala ---

Fudbaleri Čukaričkog pobedili su danas domaću ekipu Novog Pazara sa 3:1, u utakmici 32. kola Super lige Srbije.

Domaćin je poveo golom Almira Aganspahića u 21. minutu, a tim iz Beograda do odmora je izjednačio preko Milana Savića u 44. minutu.

Gosti su u 59. minutu ostali sa igračem manje jer je zbog simuliranja prekršaja u kaznenom prostoru Novog Pazara drugi žuti karton dobio Dimitrije Kamenović.

Iako oslabljen, Čukarički je došao do trijumfa pogocima Srđana Mijailovića u 78. i Đorđa Jovanovića u 79. minutu.

Posle nekompletnog kola, Čukarički je četvrti na tabeli sa 65 bodova, dok je Pazar na 15. mestu sa 36 bodova.

Novi Pazar u 33. kolu gostuje Zlatiboru, a Voždovac dočekuje ekipu Čukaričkog.

Fudbaleri Rada pobedili su na gostujućem terenu Zlatibor sa 2:1.

Rad je poveo u 50. minutu golom Aleksandra Trninića, a dva minuta kasnije prednost je udvostručio Marko Sarić. Jedini gol za domaći tim postigao je Stefan Vukić iz jedanaesterca u 74. minutu.

Posle treće uzastopne pobede, ukupno 12. u ligi, Rad se popeo na 11. mesto na tabeli sa 39 bodova. Zlatibor je pretrpeo 20. poraz i zauzima 18. mesto na tabeli sa 22 boda.

Metalac i Inđija odigrali su nerešeno – 0:0.

Od 19 časova igraju Proleter – Mladost, Radnički – Javor, Spartak – Napredak i TSC – Voždovac. (Sportski žurnal)

Preuzmite android aplikaciju Sandzaklive portala Brža, modernija, preglednija...