Pazar propustio šansu u Nišu

--- Preuzmite android aplikaciju Sandzaklive portala ---

Odbojkaši Niša pobedili su večeras gostujući tim Novog Pazara sa 3:1 (25:22, 25:17, 22:25, 26:24), u utakmici četvrtog kola Superlige.

odbojkanp2019

{module Oglas 2019 – U članku 2}

Pazarci su u četvrtom setu imali i šest poena prednosti, bilo je 9:15, pri rezultatu 23:24 propustili su set loptu, pa je domaćin posle sat i 42 minuta igre stigao do trijumfa.

Pred oko 200 gledalaca u dvorani Sportskog centra Čair, Nišlije je predvodio Numori Keita sa 28 poena, a pratili su ga Ahmed Ikbajri sa 15 i Nemanja Jelić sa 11 poena.

Najefikasniji u poraženom sastavu bili su Vanja Eremić sa 16 i Benjamin Daca sa 12 poena, dok je Alija Bekrić imao devet uspešnih akcija.

Niš je lider prvenstva sa tri pobede i porazom, a Novi Pazar je poslednji, 10. sa skorom 0/4.

Pazarski odbojkaši će u narednom kolu dočekati ekipu Radničkog iz Kragujevca, dok će Niš gostovati Mladom radniku iz Požarevca.