Pazar sa desetoricom: Kabel do pobede u 89. minutu

--- Preuzmite android aplikaciju Sandzaklive portala ---

Fudbaleri Kabela pobedili su danas u Novom Sadu ekipu Novog Pazara sa 2:1, u utakmici 26. kola Prve lige Srbije.

fknpmet

{module Oglas 2019 – U članku 1}

Gosti su u devetom minutu ostali bez isključenog Emira Hazirovića, a Kabel je brojčanu prednost krunisao preko Milana  Vidakova u 46. minutu.

Pazar je izjednačio golom Semira Hadžibulića u 59. minutu iz jedanaesterca, da bi tri boda Novosađanima doneo Siril Nebo u 89. minutu.

{module Oglas 2019 – U članku 0}

Meč na Stadionu Karađorđe odigran je bez prisustva gledalaca.

Kabel je napredovao za jedno mesto i sada je peti na tabeli sa 41 bodom, dok je Novi Pazar i dalje sedmi sa 36 bodova.

Novi Pazar će u 27. kolu dočekati Dinamo iz Vranja, a Kabel će gostovati Zemunu. (rtv)