Dubai sutra stiže u Novi Pazar

„Dynasty“, jedna od najuglednijih kompanija koja se bavi nekretninama u Dubaiju, sve privlačnijem mestu za odmor, ali i život, predstaviće u Novom Pazaru mogućnost za ulaganja u Ujedinjenim arapskim emiratima.
Zainteresovani će sutra od 12 do 15 sati u Sali hotela Vrbak moći da dobiju sve informacije o ekskluzivnim nekretninama u Dubaiju, stručne investicijske smernice i kako izgleda put do života u Dubaiju.
„Besplatne konsultacije, besplatna prezentacija, sve što želite znati o ulaganjima u Dubaiju… Bez sitnih slova“, kaže predstavnica ove kompanije Binasa Radončić, koja već dugo živi i radi u Dubaiju i najbolji je poznavalac prilika za investicije.
Poslednjih godina tržište nekretnina u Dubaiju je otvorenije nego ikada za strana investicije, pa mnogi sa Balkana koriste tu priliku i kupuju nekretnine u ovom „raju na zemlji“.
Šta je s palestinom? Arapi = izrod ljudske rase.
Sta je sa Rusijom???
Srbi su Cigani,kazu vasa tzv braca Rusi
Alo bolesnik pazi šta pišeš da ti ne zakucam na vrata! Tvoj komšija!
Tako vas zovu Rusi I distanciraju se od vas
Kako da ne?
Dubaiju treba farmerica ko ozeblom sunce.
Bezbelji, računaju na narko bosove a Dubai je poznat po tome da je idealno mesto za pranje para kroz kupovinu nekretnina i nekakvih “biznisa”.
… Da predstave život u toj pustari bez ijednog drveta i trave, gde živiš po njihovom šerijatu!? E baš to treba njima da “kupe” po koju kućicu i uživaju!
auuuu videla zaba da se konji potkivaju