Novi Pazar / Porodični sukob eskalirao – Pucnjava digla na noge cijeli kraj, policija privela dvije osobe

--- Preuzmite android aplikaciju Sandzaklive portala ---

Večernji mir u Višegradskoj ulici prekinuli su pucnji koji su oko 17.30 časova uznemirili građane ovog dijela grada.

Ubrzo nakon incidenta uslijedila je velika policijska intervencija, a područje je obezbijeđeno kako bi istražitelji obavili uviđaj i prikupili sve potrebne dokaze.

Prema prvim informacijama, slučaj je najvjerovatnije povezan sa porodičnim nesuglasicama i dugotrajnim imovinsko-pravnim sporovima između više osoba.

Nezvanično, policija je nakon događaja privela dvije osobe inicijala Lj.B. i V.B., koje se dovode u vezu sa pucnjavom.

Stanovnici ovog naselja navode da su tokom večeri jasno čuli više pucnjeva, nakon čega su na lice mjesta stigle policijske patrole i ekipe hitnih službi.

Cijeli prostor ubrzo je bio pod kontrolom policije, dok su istražni organi započeli provjere svih okolnosti koje su prethodile incidentu.

Za sada nema zvaničnih informacija o tome da li je neko povrijeđen, niti je poznato pod kojim je tačno okolnostima upotrijebljeno vatreno oružje.

Istraga je u toku, a više detalja očekuje se nakon zvaničnog saopštenja policije i nadležnog tužilaštva.

Preuzmite android aplikaciju Sandzaklive portala Brža, modernija, preglednija...

Povezani članci

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *