Novi Pazar : Građevinski radnik pao sa petog sprata, hitno prevezen u bolnicu

--- Preuzmite android aplikaciju Sandzaklive portala ---

Radnik na građevinskom objektu pao je danas sa višespratnice u Ulici Kej skopskih žrtava u Novom Pazaru.

Prema nezvaničnim informacijama Sto plus radija, on je teško povređen, ali je u svesnom stanju prevezen u Opštu bolnicu.

Slušaoci radija su naveli i da “pretpostavljaju da je reč o stranom državljaninu, koji je pao sa petog sprata”.

Novopazarska policija je blokirala gradilište i uviđaj je u toku.

Izvor: Radistoplus

Preuzmite android aplikaciju Sandzaklive portala Brža, modernija, preglednija...

Povezani članci

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *