Novi Pazar : Građevinski radnik pao sa petog sprata, hitno prevezen u bolnicu

Radnik na građevinskom objektu pao je danas sa višespratnice u Ulici Kej skopskih žrtava u Novom Pazaru.
Prema nezvaničnim informacijama Sto plus radija, on je teško povređen, ali je u svesnom stanju prevezen u Opštu bolnicu.
Slušaoci radija su naveli i da “pretpostavljaju da je reč o stranom državljaninu, koji je pao sa petog sprata”.
Novopazarska policija je blokirala gradilište i uviđaj je u toku.
Izvor: Radistoplus





















