Ko prvi – njegovo! Lidl samo u srijedu nudi proizvode koje kupci razgrabe za nekoliko sati
Super srijeda u Lidlu: Baštensko crijevo, bazen, aparat za sladoled i mreže protiv insekata po akcijskim cijenama
Lidl je za srijedu, 8. jula, pripremio posebnu akciju “Super srijeda”, u kojoj će kupci moći da iskoriste ograničene ponude na proizvode za dom, baštu i ljetnu sezonu. Akcija traje do isteka zaliha, a pojedini artikli dostupni su i uz dodatni popust za korisnike Lidl Plus aplikacije.
Među najzanimljivijim ponudama izdvaja se PARKSIDE baštensko crijevo u bubnju, dužine oko 25 metara, koje će uz Lidl Plus kupon biti dostupno po cijeni od 6.499 dinara, što je 500 dinara manje od redovne cijene.
Ljubitelji domaćih ledenih poslastica mogu kupiti SILVERCREST aparat za sladoled zapremine oko jednog litra i snage 12 W za 2.499 dinara uz Lidl Plus kupon.
Za zaštitu doma tokom toplijih dana u ponudi je i LIVARNO mreža za zaštitu od insekata, različitih dimenzija, po cijeni od samo 279,99 dinara po setu.

Posebnu pažnju privlači i CRIVIT bazen sa filter pumpom, dimenzija približno 300 x 76 centimetara, koji će biti dostupan po cijeni od 5.499 dinara, što ga čini jednom od najatraktivnijih ljetnih ponuda.
Kupci bi trebalo da požure jer su količine ograničene, a akcija važi samo u srijedu, 8. jula, odnosno do rasprodaje zaliha.
















