Saobraćajna nezgoda / Povrijeđen mladić iz Novog Pazara nedugo nakon izlaska iz pritvora

--- Preuzmite android aplikaciju Sandzaklive portala ---

U udesu na magistralnom putu Novi Pazar – Ribariće, kod Bajevice, povređen je E.T. (22) kada je automobil kojim je upravljao sleteo sa puta.

Do nezgode je došlo oko 17.30 časova, a E.T. je tom prilikom zadobio posekotine i povredu ruke zbog čega mu je ukazana pomoć na odeljenju hirurgije novopazarske Opšte bolnice.

Prema nezvaničnim informacijama, E.T. je jedan od uhapšenih nakon incidenata ispred Državnog univerziteta u Novom Pazaru.

On se sumnjiči za izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti što je, prema saopštenju Višeg tužilaštva u Novom Pazaru, priznao.

Njemu je danas Viši sud ukinuo pritvor, a po ukazanoj pomoći u novopazarskoj Opštoj bolnici priređen mu je doček na blokadi kružnog toka u centru grada.

U novopazarskoj policiji nam je potvrđeno da je došlo do nesreće u Bajevici, kao i da je vozač automobila vozilom upravljao bez vozačke dozvole.

Radio stoplus

Preuzmite android aplikaciju Sandzaklive portala Brža, modernija, preglednija...
Subscribe
Obavijesti o
guest

8 Comments
Najviše glasova
Najnoviji Najstariji
Inline Feedbacks
View all comments
Bell
Bell
3 mjeseci ranije

Cuj vozio bez vozacke mogao je neki neduzan da strada,zbog konjine a cuj priznao je prpa u tuzilastvu blebece i td td idiot obicni !!!

Knežević Zoran
Knežević Zoran
3 mjeseci ranije

I Bog cuva hrabre.

Knezevic Zoran
Knezevic Zoran
3 mjeseci ranije
Odgovor za  Knežević Zoran

Ne, nego ga opominje. S obzirom da se radi o islamistickom glupaku, cisto sumnjam da ce bilo sta shvatiti. Hrabar je sto je psovao srpsku majku i Isusa Hrista zar ne? Kada vama neko opsuje Alaha ili spali Kuran onda je to izazivanje verske mrznje i nacizam, zar ne? Na kraju cete za svoje nacisticko ponasanje platitiistu cenu kao i Palestinci. Zaboravljate da zivite u Srbiji, gde uzivate sva prava.

Realan
Realan
3 mjeseci ranije
Odgovor za  Knezevic Zoran

Jebo te av

Knežević Zoran-Kurvin Sin
Knežević Zoran-Kurvin Sin
3 mjeseci ranije
Odgovor za  Knezevic Zoran

Nije heroj sto je psovao vec sto je branio decu a to ko ce platit videcemo,samo probajte i zapamti do groba svojeg truhlog zivota,ovo je Sandzak i nikad nista drugo biti nece.

Knežević Zoran-Kurvin Sin
Knežević Zoran-Kurvin Sin
3 mjeseci ranije
Odgovor za  Knezevic Zoran

A za Palestince ti jebem svetog savu i majku vlasku

Sandzaklija
Sandzaklija
3 mjeseci ranije
Odgovor za  Knezevic Zoran

Allah je i vaš i naš Bog i drugog Boga nema ako vjerujete u Boga koji nema sudruga i pomagača i nema potrebe i osjećaja za tim On Uzvišeni Jedan Jedini koji nije rođen i nije rodio i niko mu ravan nije a dečko koji je psovao je samo izrevoltiran i ljut na žandarmeriju koja brani huligane koji su isterali i prebili studente i nama opravdanja za bilo kakvu psovku i Isus je preči nama muslimanima jer mi vjerujemo i volimo ga onako kako je on i govorio i božiju misiju izvršio kao božiji rob i poslanik a nikako kao božiji sin i božanstvo od koga pravite mučenika i onog koji je ubijen i razapet a istina je da ga je Bog spasao od jevreja i uzdigao na nebesa i samo se čeka las kada će ga Bog ponovo poslati i spustiti sa neba da vas pozove u Islam i ubije antihrista i zavlada istina i Islam u cijelom svijetu

Knezevic Zoran
Knezevic Zoran
3 mjeseci ranije
Odgovor za  Sandzaklija

Svasta si nabaljegao u ovom svom komentaru, Svaka ti cast? Medjutim, imam utisak da se nisi obracao meni vec ovoj islamistickoj zveri, ovom svom bratu po praznoverju sto za sebe tvrdi da je kurvin sin i, koji se predstavlja pod mojim imenom. Tipicno, ne za pravog vernika, vec za svinju u ljudskom obliku, sto je karakteristika vecine muslimana, nalazis opravdanje za ovu zivotinju i svog brata po veri, ne u Alaha vec u Sotonu, dok optuzujete druge?! Sta kazes “izrevoltiran i ljut na zandarmeriju”?! Huligani isterali postenu decu, koja zauzimaju prostorije drzavnog univerziteta i ne dozvoljavaju da se nastava odvija?! Da li vi zaista ne razlikujete pravdu od nepravde, ispravno i neispravno, ili, sve zavisi da li je neko musliman, ili ne? Da li ste vi samo glupi ili, i glupi i zaostali?

8
0
Voljeli bi čuti vaše mišljenje, molim vas komentarišitex