Opširnije o stravičnoj saobraćajnoj nesreći u kojoj je učestvovao autobus iz Novog Pazara (Video)

Dve osobe poginule u sudaru na Ibarskoj magistrali kod mesta Mojsinja, u blizini Čačka, nezvanično saznaje RTS.

CACAK NESRECA UDES 11052019 MNA MILOS LUKIC 01

GFHJGGF

Do nesreće je došlo oko 19 časova na Ibarskoj magistrali, u smeru ka Kraljevu.

udes1 1



 

Kako nezvanično saznajemo, sudarili su se automobil i autobus, a kako prenosi "Ozonpress", do nesreće je došlo kada je autobus novopazarske registracije, koji se kretao iz pravca Kraljeva, počeo da pretiče kombi i direktno se sudario sa automobilom koji se kretao iz pravca Čačka.

pejic autobus udes 696x469
Foto : Kurir

Prema informacijama koje objavljuje "Glas Pazara", u udesu su stradali majka i sin.

Uviđaj je u toku, a saobraćaj u tom delu Ibarske magistrale je u prekidu.

(rts, ozonpress, blic)

Komentari
+24 # Maki98 2019-05-11 23:18
Najveca bagra na svijetu su pejicevi vozaci.
Voze Ko ludaci.
Mene su preticali deset puta na Ibarsku magistralu.
Bagra Kriminalna
Prije sve sedmice su ostavili putnika u Minhenu nisu ga cekali da se vrati iz WC.Na pitanje putnika zasto rekli su Vreme su pare (Zeit ist Geld (
Prijavi moderatru
+24 # Sandzački Gaziya 2019-05-12 06:51
Pretičem samo kada sam Milion posto siguran da ću to obaviti Kako treba! Putovao sam sa svim Agencijama iz Novog Pazara. Svi su na neki način u pogledu gostoprimstva isti. To je posao gde moraš da budeš ljubazan prema putniku, inače ga više nema. Niko ne očekuje da mu prineseš jagnjeće pečenje, ali je LIJEPA RIJEČ najbitnija. U ovom slučaju se vidi da je vozač Pejića nije procijenio situaciju kako treba i da mu veća kazna neće trebati, osim činjenice da je oduzeo Dva života. Saučešće porodici, a vozačima UVIJEK srećan put
Prijavi moderatru
+22 # Sandzački Gaziya 2019-05-12 08:01
Ispravka na moj komentar. Pisali smo komentare osudjujuci postupak vozača Pejica, ali se to desilo zbog loše informisanosti od strane medija. Jutros mediji javljaju da je vozač putnickog automobila preticao, a da je autobus pokusao da spase situaciju
Prijavi moderatru
+19 # Malutow 2019-05-12 08:26
Pre neki dan se desila nesreca sa NIS EXPRES, pa.možemo nabrajti kpliko hoces jer je to saobracaj i desava se. Ne opravdavam bilo koga al ako uzmemo da po 6 i vise autovuse idu svake subote takođe toliko i utorkom i ostalom danoma takodje to je 20ak autobise nedeljno, ako su statistiku uzmemo u obzir a ovo jedini udes za ovolikp godina onda su svi drugi lošiji od Pejica. Znaci vozaci su profesionalci, brzi,tacni,fer,i korektni.Ja kad ne idem autom idem iskljucivo sa njima iako ima i drigih agencija pa cak i jeftinijih. Sa Pejicima bih smeo poslat familiju a i većina Sandzaklija a i sire samo Pejicima ukazuje poverenje.Nastradalima neka je laka zemlja, porodicama saučešće, a vozaču sabor da prebrodi sve to jer tesko je sa tim ziveti... Refik, Asko,Nedzo,Svabo... to su zvereke za volan i dobri ljudi, nemojte odma po vozačima....
Prijavi moderatru
-10 # Maki99 2019-05-12 09:40
Nataknem ja tebe na k.r.c sa bagrom kad dodjes u bus hoces vozacu k.r.c da popusis a na komentare nazivas ih bagrom,bagra tako radi krije se iza nekog nadimka i onda laje sup.k usrani od coveka. Ako je jedan ili dva coveka od 70vozaca ne nazivas svija bagrom dosta zena prodaje svoje telo znaci li da je svaka ista.
Prijavi moderatru
+16 # Naki23 2019-05-11 23:52
Ja sam godinama putnik njihov imam samo reci hvale za tu firmu,vozace kao i sve zaposljene u istoj.Zaista sam poverenje samo njima dala jer od svih T.Agencija u Novom Pazaru oni su broj 1.Gospoda zaista velika.Elita.A sto se tice udesa zao mi je mnogo mada saobracaj je cudo moze svakom da se desi.
Prijavi moderatru
-9 # VeliVeki 2019-05-11 23:59
Najbolji PEJICI nek prica ko sta hoce,ja sam njihov putnik 10 godina i zadovoljan uvek bio.Svoju porodicu uvek samo sa njima slao jer imam veliko poverenje u njih.Sve druge agencije su smece oni su Gospoda.A saobracajke se desavaju svakog dana sve je to zivot!
Prijavi moderatru
+14 # Pravda 2019-05-12 08:06
Onda opet obavezno redovno da šalješ svoju porodicu jer su najsigurniji i šretiču na punu liniju i uopšte jure ko ludi i još ibarskom gde je prokleto svako preticanje i na isptekodanu a ne na punu... Autobusom se nikad ne pretiče sem kad je 100% dobra preglednost I kad je siguran anena inshallah
Prijavi moderatru
-10 # Jasmin79 2019-05-12 00:06
Pejici broj 1 uvek i zauvek! Najuglednija firma na celom balkanu.Njihov zadovoljni putnik!Zao mi je za to sto se desilo ali sta da se radi,desava se saobracaj je to.
Prijavi moderatru
+12 # Jahovic Elvedin 2019-05-12 00:56
Katastrofa!!!!Moralo je da se desi!!I ja sam putnik bio nekoliko puta ovih zadnjih 24 meseca i devetog marta sam se vracao iz pazara za frankfurt i rekao sam nikad vise sa njima!ZASTO?!?Bas zbog toga sto voze kao ludaci, sto se oni trkaju ko ce prije da stigne do bačkog brega !Jer i ja vozim autobus ali oni su katastrofa i nikad vise sa njima
Prijavi moderatru
0 # MrBabolina 2019-07-10 20:58
PRFO: NE VOZE ONI KAO LUDACI VEC LUDACI VOZE KAO ONI !!!
DRUGO: PREVOZE 99,99% PRASELJAKE! NE BI SE CUDIO DA VIDIM OVCE I KRAVE DA PREVOZE USRED AUTOBUSA
TRECE: STAJU NA SVAKU JBN BENZINSKU PUMPU A TAMO 20 PRASELJAKA HOCE DA ISPRATE JEDNOG PRASELJAKA PA SVI *MORAJU* DA SE POZDRAVE UNUTAR AUTOBUSA KAKAV SCENARIO !!! jbo VAS NATO GELER !!

sa njima ko putuje sam je kriv. A i alternative nisu puno drugacije.

KO god NEMA problema sa mozgom, svatice da istinu pricam, ko god se protivi dokazuje da je PRASELJACINA / PRASELJANKUSA i da voli da dudla pejicima rac-ku, sve dokle ga preveze u njegovo praselo.
Prijavi moderatru
-14 # Ahmed prof 2019-05-12 01:08
Zao mi je zbog nesrece.Ja putujem sa njima i nikada nisam bar dok sam ja putovao doziveo da prebrzo voze ili da negde zure,jer sam covek u godinama i bolestan sam ali sam zaista zadovoljan putovanjem sa njima.Ipak u pazaru a i sire ne mozes naci bolje od njih.
Prijavi moderatru
+16 # Semir 2019-05-12 01:20
Voze brzo gazda nije kriv,krivi su mladi vozači koji se ponasaju ko da voze mala auta,auotbusi su novi sa jakom konjažom i idu dosta brzo a vozaci to zloubpotrbljavaju da bj mogli da se hvale posle kako su brži od malih autaa,grahota sto je nevina žena i dijete nastradalo
Prijavi moderatru
+8 # Baloce 2019-05-12 02:01
Daj ne iznosite lazi vidite da je autobus po desnoj strani covjek pokusao da izbegne kakvo preticanje.
To su profesionalci.
Vidite da se auto zakuco u njega , pokoj im dusi moze svakom da se desi.
Prijavi moderatru
0 # Irfan 2019-05-12 02:43
Mogu samo da kažem da je Pejić firma najbolja u celoj Evropi!!
Većina njihovih vozača su profesionalci i gospoda ljudi..
Još se tačno ni nezna kako je došlo do nesreće, ako je vozač autobusa kriv odgovaraće za to, nemojte odma osudjivat i ljagat firmu jer ipak to je saobraćaj gde svakodnevno dolazi do udesa širom sveta..
Prijavi moderatru
+14 # Kemal 2019-05-12 02:55
Kazu dasu dobri oni koi za druge neznaju.ta je firma bila dobra dok je asko i brat jaskov i ta generacija prvi vozaci stosu bili a sad ima hi razni.al da vi jednom putujete sa lotusom nikad nebi videli peice koja je tu gostoprinstvo disciplina kultura al neki neznaju za druge pa su im oni dobri.
A udes moze svakom dase desi sabracaj je saobracaj.a ja neputujem dugo sa njima al je jasko 1 pokulturi po pristojnost po ponasanju.da im je faruk u autobus bili bi dobri ko stosu na stanicu u n.pazar
Prijavi moderatru
+8 # Jašim 2019-05-12 04:42
Jedina prava i cista firma je Delontrans. Vidi se da rade cisto i posteno i usluzni su extra paze na putnke. A sto se tice udesa to moze svakom da se desi a zalosno je sto su izgubljeni zivoto. Ako je vozac kriv i preticao na nedozvoljenoj deonici sud ce donijeti svoju odluku. A sama pomisao da su stradale dvije osobe veca mu kazna ni ne treba. Ima strasno neodgovornih i vozaca kamiona,autobusa a i malih auta. Voze ljudi kao kamikaze to je za svaku osudu i gospodo smo po propisima vozite i sacuvacete sebe i druge
Prijavi moderatru
-1 # Adisa 2019-05-12 05:45
Moja mnogobrojna familija i ja smo putnici njihovi godinama imamo samo reci hwala za za ceo tim Pejic agencije gospode, ljubazni, Elita NAJBOLJI broj jedan u ceo svet.A sto se tiče udesa može svakome da se desi zao mi je ...
Prijavi moderatru
-8 # Lela 2019-05-12 06:40
Ubice u zatvor pa tamoneka se bahate!!! Ko god da je to!!!
Prijavi moderatru
+11 # Hadzo 2019-05-12 07:01
Ko se vozio sa njima zna, pa oni stizu do Bg. za 3 sata i ti ibarskom magistralom.Preticu kolone preko punih linija i u krivinama i puno puta sa doziveo da ulijecu u makaze bez uzbudjenja,grize savjesti i osjecaja da su oni za mnoge zivote odgovorni. Ali taj balkan sindrom ludovanja cestom koji imaju svi pametni balkanci odmah se izlijeci cim prodju Srpsko-madjarsku granicu.A u ovoj banana drzavi nema zakona zato je to tako.
Prijavi moderatru
+8 # Sajo 2019-05-12 07:07
Svi mi hocemo da prije stignemo, pa ih falimo kad stignu brzo.Jedino lose imaju nekoliko autobusa gde samo mala deca
mogu sedet nema mesta za noge,zato izbegavam njih jedino kad moram.
Prijavi moderatru
+13 # TITO 2019-05-12 09:03
Da ga gaze, gaze ga. Da su losi pa i nisu al brate pre nego udjes u bus u Pazar poseti pre toga wc i nemoj nsita da jedes jer nama stajanja do granice i eventualno negde jos jednom pre nemacke dok sipaju gorivo, na 2.000 km dužine ili 20 do 25 sahata voznje samo 2 pauze ..zato ih mnogi izbegavaju.
Prijavi moderatru
+4 # Emir 2019-05-12 10:52
Po slikama se vidi da vozač autobusa nije kriv. A što se tiče njihovih vozača, većina njih su ljubazni i korektni prema putnicima, naravno da medju njima postoji i par vozača koji su drski i neljubazni..
Prijavi moderatru
+3 # Refko 2019-05-12 10:55
Pa sta ce ti pauza sedis ne radis a i ako je nekom potrebno oni stanu. Jedino sto him zameram sto pustaju da se pusi
u autobusu i sto po neki vozac izigrava supermena ibarskom.
Prijavi moderatru
+6 # Goran 2019-05-12 11:01
Sramota je samo to sto dva zivota izgubljena a vi se reklamirate te Delontrans te Pejic tours. Dokle ide ova neljudskost.
Prijavi moderatru
+7 # samco 2019-05-12 11:59
svi znaju kako voze pejicevi vozaci, to je sramota, da mogu 300 bi ga vozili
Prijavi moderatru
+12 # Rudonja 2019-05-12 12:11
Gorane ne ka.ki,svima nam je zao poginulih ali biti ce svakog dana sve vise nastradalih ako se ne prica o uzroku,prolemima nesavestnih vozaca i stanju kolovoza..Danasnji automobili,Kamioni i Autobusi sa po nekoliko stotina konjskih snaga su prdvidjeni za auto puteve i dobre ceste a ne za ibarsku gdje se voze traktori, bageri,motokultivatori cak i konjska kola.
A to je zasluga ovih iz Bg. koje boli uvo sto svaki dan ginu ljudi,vazno je daju pare za zborove i komemoracije i velicanje nacinalizma i sovinizma,obelezavanja laznih istoriskih dogadjaja itd.Sa tim parama su mogli 2 autoputa napraviti ali sta ce to srbima.neka voze raspala auta po raspalim cestama i neka slave ustanke i sviraju gusle.To je proslost,sadasnjost i buducnost..
Prijavi moderatru
+5 # 24 2019-05-12 12:15
Bio sam putnik kod ove agencije PEJIC i mogu da imam samo reci hvale.Usluga,ljubaznost,sigurnost i za putnika i za stvari i dovozenje i putnika i stvari do skoro pred vrata.To sto se desio udes,a koliko se sada moze malo vise saznati nije njihovom krivicom,to se moze desiti svakome,a posebno na IBARSKOJ MAGISTRALI.Ako sagledamo visegodisnji rad ove agencije na putevima skoro cele Evrope i za Tursku i to bez do sada ijednog incidenta,onda se moze zakljuciti da su i izuzetno sigurni.Na Ibarskoj magistrali nije niko siguran i nece biti sve dok je ta magistrala u ovakvom stanju.A o vozacima na ibarskoj i sa malim autima i sa teretnjacima da se i ne govori.Svakome je zao poginulih,ali i vozacima je ovo najteza kazna.Niko ne ide da ubija na putu.
Prijavi moderatru
+3 # dijaspora 2 2019-05-12 12:26
Putovao sam sa Pejicima,a imam dobrog iskustva i sa drugim agencijama,ali mogu reci to,da dok se nisu pojavili PEJICI apsolutno nije postojala ni ljubaznost ni kvalitet usluga u prevoznim agencijama.Sada necu reci da to nema,jer su poceli da kopiraju PEJICE. Za tu agenciju iz sopstvenog iskustva ,a i iz iskustva nas koji cesto putujemo sa njima ,a medjusobno razgovaramo o tome,imam i imamo samo reci hvale i to da su do sada najbolja agencija sa najboljom uslugom i najboljim kvalitetom.To je bila agencija sa kojom mi nikada putovanje nije bilo na[censored]o,nego cisti odmor.Svi sada donekle pokusavaju kopirati PEJICE,ali to ne mogu dostici.Ako neko misli da ovo pisem po babu i stricevima,to ne radim,jer niti sam u srodstvu,a i daleko sam od N.Pazara pa da pisem po poznanstvu.Licno ne poznajem ni vozace ni sefove,ali sam upoznao najbolju uslugu ürevoza iz Nemacke do Prijepolja i Priboja.Udes se moze svakome desiti.
Prijavi moderatru
+17 # Ivan KV 2019-05-12 12:47
Ljudi neznam čemu ova ovolika rasprava.
Već je došlo do zaključka i saopšteno je iz policije da Autobus Pejić tours nije kriv za saobraćajnu nesreću..
Vozač autobusa je pokušavao da izbegne udes koliko je mogao, čak za dlaku je i autobus prevrnuo jer je desnom stranom točkova sišao sa magistralnog puta..
Na žalost desila se velika tragedija, otišla su dva života, Nek im je laka crna zemlja sudbina im je tako bila zapisana..
Prijavi moderatru
+5 # TITO 2019-05-12 14:13
Svaka cast na iskrenosti.Svima je zao poginule udaris kuče ili pticu na putu pa ti zao a ne coveka
:( ja sam pre neki dan Ibarskom magistralom vozio autom i u pravcu mene ide mojom trakom jer pretice kolinu i niko ama bas noko nece da ga pusti da udje između .. ja kocim zamalo glavu razbise ovi samnim u autu iza mene sviraju nemogu da ukoce hoće da me udare on se nekako zavuče i ispred kamiona i ode... ja stao citav treptim ne ljitim se molom se Allahau sto sam ostao živ a nisam kriv... hocu da kazem nesavesna vožnja je uzrok svemu,
Kad ti prokliza od snega, ili izleti odron veliki onda ok al kad nabijes gas i pretices na punu ili u krivini i td onda si nesavesni vozač... to Pejici nisu, vec veoma pažljivi al brate da ga gaze gaze ga ... svi hoće sto pre da stignu a pvamo se zale na brzinu
Prijavi moderatru
0 # Putnik Misa 2019-05-14 16:43
Cuo sam da se vasi pokedini vozaci a uz podrsku sefa bave kradjom putnickih kofera...i stvari iz njih...a docicu ja do gazde pa ce se i tome stati u kraj....
Prijavi moderatru
-3 # Prodjismnomkrozcrven 2019-05-12 13:56
Mars more svima koji ih kritikuju.

Da ne voze kako voze, stigli bismo za 40h.

Hocemo da pocrkamo bre.

Svima se desavaju saobracajne nesrece.
Prijavi moderatru
+4 # Maki98 2019-05-12 18:02
Ne bandaraj dzabe.
Bitno je da se zivo i zdravo stigne ,a nije bitno da li 2 sata prije ili kasnije.
Ovde se govori o njihovom nacinu voznje a ne o drugim stvarima. I ne moze on da sa punim autobusom putnika prije stigne iz beograda do pazara nego putnicko vozili sa 3 putnika( I to malo noviji auto i normalna voznja)
Prijavi moderatru
+1 # Biki 2019-05-12 14:45
Za Pejice samo reci hvale! Da nisu pouzdani i dobri ne bi bili puni autobusi iz Nemacke svaki dan! Saucesce porodici poginulih!
Prijavi moderatru
+10 # Maja J 2019-05-12 15:18
U duhu naseg naroda je samo da po nekome pljuju bilo lekarima,bilo sudijama evo i vozacima. Samo da se pljuje. Ne mozemo po pojedincu sve svrstati u isti kos. Zalost za izgubljene zivote a desavaju se udesi i najvecim profesionalcima i potpunim amaterima.
Prijavi moderatru
+2 # 23 2019-05-12 22:18
10 komentata istih putovao sam sa njima samo reci hvale ofiras se habape dosta ti je jedan komentar a nisu losi pejici jedino sto ne postuju saobracaj...
Prijavi moderatru
-4 # sandzo 2019-05-13 04:50
avijonce krasno uzmes rahat wizzair ili rainair za 50eurica do beograda ili nisa ah meraka i posle ima taksija iz pazara i tutina aj sto sam rahat majko mila ko god se vozi na danasnjicu sa autobusima to su samo svercari avijon jeftiniji troduplo pogotovo ko zivi u blizinu duisburga ili eindhovena
Prijavi moderatru
+1 # Putnik Misa 2019-05-14 16:40
Bahati vozaci, cast izuzecima i nekulturan i bezobrazan sef a svi znamo istog...je naveci doprinos ovoj slici...kada zeni izgube kofer na poziv iste sta se dogodilo sa koferom i da daju informaciju isti taj nazovimo ga sef kaze ..." ako imas problem podnesi tuzbu"... i spusti slusalicu a na kasnije pozive se ne javlja...
Prijavi moderatru
0 # Biki 2019-05-14 18:26
Ima vise sefova....
Prijavi moderatru
0 # Litl horn 2019-05-18 06:31
Mlogo je ta firma.,,PEJIC TURS,, sevapa ucinela ljudima sa naseg prostora. Ali...? Bog nek je u pomoc svakom.
Prijavi moderatru

Da bi ste napisali komentar, morate biti registrovani. Loguj se - Registruj se

  1. Najnovije
  2. Najčitanije
  3. Komentari
X

Right Click

No right click