Novi Pazar slavio u derbiju

Fudbaleri Novog Pazara pobedili su večeras gostujuću ekipu Metalca iz Gornjeg Milanovca sa 2:1, utakmici 15. kola Prve lige Srbije.

72780345 3537514936273602 4832543574773989376 n

Pazar je poveo golom Miloša Đokića u 51. minutu, izjednačio je Nikola Grbović u 60, a tri boda domaćinu doneo je Anes Hot u 72. minutu.

Meč na novopazarskom Gradskom stadionu pratilo je oko 4.500 gledalaca.

Metalac je drugi na tabeli sa 26 bodova, dok četvrtoplasirani Novi Pazar ima bod manje.

Pazarci će u narednom kolu dočekati ekipu beogradskog Sinđelića, a tim iz Gornjeg Milanovca će gostovati Zemunu.

Napiši komentar
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala Sandzaklive.rs. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal Sandzaklive.rs zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara Sandzaklive.rs nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.