Hoće li korona virus uticati na ekonomiju?

Ekonomija, biznis, dionice, posao, (ne)zaposlenost...
Post Reply
Emina1

Hoće li korona virus uticati na ekonomiju?

Post by Emina1 »

Ja mislim da više ništa neće biti kao prije, iz razloga što su mnogi dobili otkaze na poslu, da će mnogi propasti, da će samo oni veliki opstati. Plate ce biti iste ili manje, a hrana i život skuplji....moje mišljenje.

Nerminka

Re: Hoće li korona virus uticati na ekonomiju?

Post by Nerminka »

Već se sve promijenilo, hrana je poskupila iako pričaju da ne smije poskupiti, ali pogledajte malo cijene. Tacno me strah obuzme od buducnosti. Sve sam planove otkazala za ovu godinu.

Sjeničak

Post by Sjeničak »

Emina1 wrote:
11 Apr 2020, 01:12
Ja mislim da više ništa neće biti kao prije, iz razloga što su mnogi dobili otkaze na poslu, da će mnogi propasti, da će samo oni veliki opstati. Plate ce biti iste ili manje, a hrana i život skuplji....moje mišljenje.
Utice vec, treba vremena da se vrati na staro

Pazarka

Post by Pazarka »

Moje misljenje: Utice, ali ne toliko da sad kukamo godinama '' e sta nam korona uradi''
Korona traje evo malo vise od mjesec, necemo propasti za to vrijeme, ali ce mnogi iskorisiti priliku da smanje cijene, radnicima, da se podignu cijene proizvoda, da se smanji cijena izdavanja i prodavanja nekretnina itd.
Zivi bili pa vidjeli :roll:

SandžoS

Post by SandžoS »

Utice na sve one koji su zivjeli od plate do plate, a takvih je dosta. Planove svima nama mislim da je korona poremetila jer postoji i ta mala doza straha, sta ako se ponovi, sta ako mi zafali para bolje da cuvam ovo sto imam.

Post Reply