Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Beč dobija autobuse bez vozača

Autobusi bez vozača će od 2019. godine saobraćati u Beču, saopštilo je danas predstavništvo glavnog grada Austrije u Beogradu.

ARMA.211

Taj projekat će finansirati Ministarstvo saobraćaja Austrije, a cilj je da autobuska linija sa autobusima bez vozača počne da funkcioniše u realnim uslovima sa autobuskim stanicama, redom vožnje i s pravim putnicima.

           

Projekat počinje letos, a planirano je da prva takva autobuska linija počne da saobraća u gradskoj četvrti Aspern u Beču.

Kako je navedeno u saopštenju, već je u toku testiranje autonomnog mini-busa "Navya Arma" sa električnim pogonom.

Novorođenče u ruci čvrsto drži maminu spiralu protiv začeća

"Razvijamo rešenja ya bezbednu interakciju putnika i autobusa. Želimo da 'naučimo' autobus kako da prepozna osobe i objekte", rekao je Volfgang Ponvajser sa Austrijskog tehnološkog instituta.

U tom projektu će učestvovati Bečko saobraćajno preduzeće "Wiener Linien", Austrijski tehnološki institut "AIT" (Austrian Institute of Technologie), Upravni odbor fondacije za bezbednost u saobraćaju "KFV" (Kuratorium für Verkehrssicherheit), Organizacija za kontrolu kvaliteta "TÜV Austria", Siemens AG Oesterreich i francuski proizvodjač autobusa "Navya".(Beta)

Komentari   

-1 # Sandokan 05-05-2017 14:39
Zamislite ovo u pazaru ti hoces u banju rajcinovicku a izadzes u lukare
Odgovori | Odgovori sa citatom | Citiraj
0 # Alice 11-07-2017 05:59
Skype has opened up its website-based customer beta to
the world, right after launching it broadly
from the Usa and U.K. previous this four weeks. Skype for
Website also now supports Linux and Chromebook for instant text messaging interaction (no voice and video
but, those demand a connect-in set up).

The expansion of your beta provides help for an extended list of dialects
to aid bolster that international functionality

Here is my website: www.T.com
Odgovori | Odgovori sa citatom | Citiraj
0 # Barb 14-07-2017 16:46
Thank you for the excellent article

My webpage - Twila
Odgovori | Odgovori sa citatom | Citiraj
0 # Callum 14-07-2017 18:14
Thanks, it is quite informative

Look into my weblog :: Elva
Odgovori | Odgovori sa citatom | Citiraj
0 # Marvin 14-07-2017 19:10
Thanks for the great post

Review my weblog; Teresita
Odgovori | Odgovori sa citatom | Citiraj
0 # Elise 14-07-2017 19:37
This is truly useful, thanks.

Take a look at my site: www.avg-watch.org
Odgovori | Odgovori sa citatom | Citiraj
0 # Elena 14-07-2017 19:43
This is really useful, thanks.

Feel free to surf to my blog: www.fixingwindows8.com
Odgovori | Odgovori sa citatom | Citiraj
0 # Gretchen 14-07-2017 19:45
It works very well for me

my website: www.microsoftmeshpack.com
Odgovori | Odgovori sa citatom | Citiraj
0 # Angelika 14-07-2017 19:53
This is actually useful, thanks.

Review my webpage: Ulrike
Odgovori | Odgovori sa citatom | Citiraj
0 # Mamie 14-07-2017 20:00
I like the article

Feel free to surf to my blog post: Heike
Odgovori | Odgovori sa citatom | Citiraj
0 # Miles 14-07-2017 20:14
This is truly helpful, thanks.

Also visit my web page ... www.ct2600.org
Odgovori | Odgovori sa citatom | Citiraj
0 # Lovie 14-07-2017 20:26
Thanks, it's very informative

my blog post Patty
Odgovori | Odgovori sa citatom | Citiraj
0 # Renaldo 14-07-2017 20:33
This is truly helpful, thanks.

my site: Teena
Odgovori | Odgovori sa citatom | Citiraj
0 # Chang 14-07-2017 21:12
Thanks for the great article

Feel free to surf to my homepage: Beatris
Odgovori | Odgovori sa citatom | Citiraj
0 # Denice 14-07-2017 21:29
It works really well for me

Also visit my page Darin
Odgovori | Odgovori sa citatom | Citiraj
0 # Britney 14-07-2017 21:44
This is actually helpful, thanks.

My page - Calistaheritage.org
Odgovori | Odgovori sa citatom | Citiraj
0 # Lillie 14-07-2017 22:11
Thank you for the excellent article

My blog post www.failedsenator.com/skype-recorder-windows/
Odgovori | Odgovori sa citatom | Citiraj

Dodaj komentar

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala Sandzaklive.rs. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal Sandzaklive.rs zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara Sandzaklive.rs nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

Vijesti sa najviše komentara