Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

SARAJEVO - Javili da gori stan, a policija zatekla neverovatan prizor

U poslepodnevnim satima stigla je dojava o požaru koji se desio u opštini Novo Sarajevo, ali je reč je o lažnoj dojavi.

yySktkqTURBXy84NzA3OGNhN2FmNmY4ZjUyNjdhYmIxNGRjZDk0ZDAwZC5qcGVnk5UCzQMUAMLDlQLNAdYAwsOVB9kyL3B1bHNjbXMvTURBXy8xZDc0Y2I0MTcwNTk1MDQzNjYyOWNhYmQ2MDZmNTBmNi5wbmcHwgA

Iz jednog stana u ulici Džemala Bijedića kod Kuvajtske džamije, izlazila je veća količina dima, što je u prvi mah aludiralo da je reč o požaru. Srećom, to se nije dogodilo.

- Naša ekipa je bila na licu mesta i ustanovila da je dojava bila lažna. Kada su naši policajci ušli u stan, bili su iznenađeni. Naime, osoba koja živi u tom stanu u šporet je stavila veću količinu papira. Zbog toga se i pojavio ogroman dim, koji je alarmirao komšije, a oni nas i vatrogasce. Srećom, sve se brzo završilo, a naša ekipa je još na licu mesta - potvrdio je za Avaz.na dežurni operativni u MUP Novo Sarajevo.

          

Dodaj komentar

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala Sandzaklive.rs. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal Sandzaklive.rs zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara Sandzaklive.rs nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

Vijesti sa najviše komentara

SANDZAKLIVE ANDROID APLIKACIJA

Pratite Sandzaklive portal i putem Android aplikacija za Vaš mobitel. Preuzmite aplikaciju i prvi saznajte najnovije vijesti .

Aplikaciju možete preuzeti klikom na link : https://play.google.com/store/apps/details?id=sandzaklive.aphtn