Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Kazna za KK Ibar jer su navijači zviždali prilikom intoniranja himne Crne Gore

KK IBAR se shodno članu 59 B propozicija takmičenja kažnjava novčanom kaznom u iznosu od 300 eura – slaba organizacije utakmice, nesportsko ponašanje gledalaca, vrijeđanje i psovanje protivnika, bacanje petardi u gledalištu.

IMG 0758 Medium

           

KK Ibar:

Naš klub je kažnjen sa 300e “zbog loše organizacije na utakmici Ibar-Lovćen” odnosno,kako je naveo u obrazloženju Komesar lige,kazna Ibru je izrečena zbog toga što je jedan broj navijača zviždao prilikom intoniranja himne Crne Gore,zbog neprimjernog skandiranja i bacanja petardi.

Ova kazna kao i mnoge druge izrečene našem klubu zbog sličnih dešavanja,veliko su opterećenje za naš klub pa se obraćamo vjernim navijačima koji vole svoj klub da se suprostave takvom ponašanju manje grupe koja nanosi štetu klubu.

Dodaj komentar

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala Sandzaklive.rs. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal Sandzaklive.rs zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara Sandzaklive.rs nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

Vijesti sa najviše komentara

SANDZAKLIVE ANDROID APLIKACIJA

Pratite Sandzaklive portal i putem Android aplikacija za Vaš mobitel. Preuzmite aplikaciju i prvi saznajte najnovije vijesti .

Aplikaciju možete preuzeti klikom na link : https://play.google.com/store/apps/details?id=sandzaklive.aphtn