Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Pazarci konačno pobjedili - Uzeli sva tri boda u Lučanima

Fenjeraš Novi Pazar slavio je golom Ivana Markovića protiv najprijatnijeg iznenađenja lige Mladosti.

vladimir rodic rad

Novi Pazar u Lučane je došao po bod, posle velike borbe izabranici Nebojše Vučićevića stigli su do tri.

Bojović je na isteku drugog minuta posle Protićeve lopte bio na 12 metara od Budakovića. Kada su svi očekivali strelu, traljavo je šutirao i odlična prilika je propala. Petnaest minuta kasnije Ignjatović je šutirao glavom za lak Krznarićev plen. Zatim je Bojović sa 16 metara šutirao po zemlji kraj stative. Revanširao mu se Krstić. Dobar udarac Krznarić je izbacio u korner.

U finišu poluvremena Nenad Gavrić pogodio je spoljni deo mreže. Pešić je u 56. minutu pronašao Jovanovića na sedam, osam metara od mreže Pazaraca. Brzonogi napadač je šutirao a lopta je umesto u mreži završila na stativi.

Sinđić je izveo prekid sa 25 metara, lopta je letela pod samu prečku, izvio se Krznarić i sprečio iznenađenje. Na drugoj strani i Budaković je pokazao kvalitet kada je zaustavio udarac Jovanovića. Milan Bojović u 67. minutu imao je zicer iz golmanskog prostora loptu je poslao pored stative.

Luka Sinđić u 70. minutu odlično je u srcu šesnaesterca Mladosti pronašao Ivana Markovića. Napadač Pazaraca dobro je primio loptu a onda je precizno poslao u mrežu - 0:1.

Posle vođstva gostiju u seriju promašaja ušli su Odita, Pavlović, Radivojević i Jovanović, pa se rezultat nije menjao.

Mladost – Novi Pazar 0:1 (0:0)

Lučani - Stadion: u Lučanima. Gledalaca: 700. Sudija: Robert Kiš Čepegi (Novi Sad). Pomoćnici: Dejan Petrović (Kikinda), Dejan Potočan (Vršac). Žuti kartoni: Bojović, B. Milošević (Mladost), Savić, Knežević, Marković (Novi Pazar). Strelac: 0:1 Ivan Marković u 70. minutu.

MLADOST: Krznarić, Pešić, Protić, I. Milošević, B. Milošević, Pejović, Radivojević, Milosavljević (72. Odita), Jovanović, Bojović, Ne. Gavrić (63. Pavlović).

NOVI PAZAR: Budaković, Vasilić, Tasić, Milojević, Knežević, Marković (86. Muslimović), Sinđić (71. Arifović), Savić, Ignjatović, Plavšić, Krstić (78. Pajović).

Dodaj komentar

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala Sandzaklive.rs. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal Sandzaklive.rs zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara Sandzaklive.rs nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.