Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

EKSKLUZIVNO: ŠVAJCARAC KUPUJE FK NOVI PAZAR?

EKSKLUZIVNO: ŠVAJCARAC KUPUJE FK NOVI PAZAR?

16684360 1298517383530725 8479651979915573096 n

           

Kako nezvanično saznajemo, Roberto Nava zainteresovan je za privatizaciju FK Novi Pazar.
Za sve one koji ne znaju Roberta Navu, on je FIFA menadzer, zastupnik je u Švajcarskoj, za sportske brendove marke Givova i Acerbis. Takodje, ovaj švajcarac je bio direktor u italijanskoj Seriji A u FC Como Italija, dok je u švajcarskom superligašu Luganu takodje obavljao funkciju direktora, bio je predsednik Teute i Vlaznije, timova koji nastupaju u albanskoj Super ligi, aktuelni je predsednik FC National iz Novog Pazara. Glavni razlog za kupovinu i eventualnu privatizaciju FK Novi Pazar, ističe jer veruje u našu decu, decu sa prostora Novog Pazara, jer je naš grad, grad šampiona, da su talentovani i da vrede da pokažu ono što znaju. Njegove strategije su da ako postane vlasnik FK Novi Pazar, postavi važne ciljeve za naš klub,a jedan od tih ciljeva su i mladje kategorije našeg kluba.

           

Sa njima bi kako on kaže, napravio najjači sektor na Balkanu za mladje kategorije, takodje cilj mu je i da u FK Novi Pazar igraju samo igrači iz Novog Pazara. Ono što je najbitnije je da su mu prioritet pazarska deca, želi da napravi bum sa FK Novi Pazar, u svakim segmentima kluba, što u sponzorskom fulu, što u igračkom.
Ovaj švajcarac, sutra bi trebalo da se sastane sa čelnim ljudima kluba, gde bi obavio konkretne razgovore oko preuzimanja FK Novi Pazar.
Da li će se ovo obejaniti, i da li će Roberto Nava, kupiti FK Novi Pazar, saznaćemo u narednim danima.

Dodaj komentar

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala Sandzaklive.rs. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal Sandzaklive.rs zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara Sandzaklive.rs nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

Vijesti sa najviše komentara

SANDZAKLIVE ANDROID APLIKACIJA

Pratite Sandzaklive portal i putem Android aplikacija za Vaš mobitel. Preuzmite aplikaciju i prvi saznajte najnovije vijesti .

Aplikaciju možete preuzeti klikom na link : https://play.google.com/store/apps/details?id=sandzaklive.aphtn