Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Oglasili se iz FK Novi Pazar , nakon današnjih vijesti da su već otpisani iz Superlige

Upravni odbor Fudbalskog kluba Novi Pazar reagovao je saopštenjem na tvit predsednika sindikata fudbalera Nezavisnost Mirka Poledice.

fk novi pazar stadion

 

Poledica je objaviona svom Tviter nalogu saznanje o dogovoru moćnika da na kraju prvenstva Superlige titula pripadne Crvenoj zvezdi, a da iz lige ispadaju Bačka i Novi Pazar.

Saopštenje Novog Pazara prenosimo u celosti:

          

"Mnogo nas čudi zašto nas Mirko Poledica stalno pominje u medijima, čak nam je predviđao ispadanje i kada smo bili četvrti na tabeli. Kroz godine našeg takmičenja u Superligi Srbije često je davao kvalifikacije "kataklizma srpskog fudbala" kada je govorio o nama. Nama je nepoznato otkud insinuacije od strane Poledice, ali to za nas nije bitno, nećemo dozvoliti da paušalne izjave zlonamernika nanesu štetu našem klubu. Mi ćemo raditi pošteno kao i do sada, borićemo se za svoje rezultate i nosićemo sve svoje pobede i poraze časno.

Istina je da prolazimo kroz težak period, nismo ni prvi ni poslednji klub koji se suočava sa problemima.

FK Novi Pazar postoji od 1928. godine i imali smo i težih perioda od ovoga, pa smo ih prebrodili. Uvereni smo da će naš klub uz podršku naših vernih navijača prebroditi ovu krizu i zauzeti mesto koje nam pripada u srpskom fudbalu.
FK Novi Pazar ima izuzetnu saradnju sa FSS i zajednički se borimo da podignemo nivo fudbala u Srbiji. Naš fudbal treba svi da pomognemo, da zajedno ojačamo ligu, publici pružimo kvalitetne utakmice, a da se zarad nečijih ličnih interesa bavimo spekulacijama.

FK Novi Pazar će se pojačati u narednom periodu i potrudićemo se da predviđanja ovakvih samozvanih proroka ne budu tačna", navodi se u saopštenju Novog Pazara.

          

Dodaj komentar

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala Sandzaklive.rs. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal Sandzaklive.rs zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara Sandzaklive.rs nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

Vijesti sa najviše komentara

SANDZAKLIVE ANDROID APLIKACIJA

Pratite Sandzaklive portal i putem Android aplikacija za Vaš mobitel. Preuzmite aplikaciju i prvi saznajte najnovije vijesti .

Aplikaciju možete preuzeti klikom na link : https://play.google.com/store/apps/details?id=sandzaklive.aphtn