Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Oglasili se iz FK Novi Pazar , nakon današnjih vijesti da su već otpisani iz Superlige

Upravni odbor Fudbalskog kluba Novi Pazar reagovao je saopštenjem na tvit predsednika sindikata fudbalera Nezavisnost Mirka Poledice.

fk novi pazar stadion

 

Poledica je objaviona svom Tviter nalogu saznanje o dogovoru moćnika da na kraju prvenstva Superlige titula pripadne Crvenoj zvezdi, a da iz lige ispadaju Bačka i Novi Pazar.

Saopštenje Novog Pazara prenosimo u celosti:

          

"Mnogo nas čudi zašto nas Mirko Poledica stalno pominje u medijima, čak nam je predviđao ispadanje i kada smo bili četvrti na tabeli. Kroz godine našeg takmičenja u Superligi Srbije često je davao kvalifikacije "kataklizma srpskog fudbala" kada je govorio o nama. Nama je nepoznato otkud insinuacije od strane Poledice, ali to za nas nije bitno, nećemo dozvoliti da paušalne izjave zlonamernika nanesu štetu našem klubu. Mi ćemo raditi pošteno kao i do sada, borićemo se za svoje rezultate i nosićemo sve svoje pobede i poraze časno.

Istina je da prolazimo kroz težak period, nismo ni prvi ni poslednji klub koji se suočava sa problemima.

FK Novi Pazar postoji od 1928. godine i imali smo i težih perioda od ovoga, pa smo ih prebrodili. Uvereni smo da će naš klub uz podršku naših vernih navijača prebroditi ovu krizu i zauzeti mesto koje nam pripada u srpskom fudbalu.
FK Novi Pazar ima izuzetnu saradnju sa FSS i zajednički se borimo da podignemo nivo fudbala u Srbiji. Naš fudbal treba svi da pomognemo, da zajedno ojačamo ligu, publici pružimo kvalitetne utakmice, a da se zarad nečijih ličnih interesa bavimo spekulacijama.

FK Novi Pazar će se pojačati u narednom periodu i potrudićemo se da predviđanja ovakvih samozvanih proroka ne budu tačna", navodi se u saopštenju Novog Pazara.

          

Komentari   

+10 # Navijac 22-12-2016 22:17
Nas fudbalski klub nemoze da izvuce od ispadanja niko bas niko...jedini nacin je da Rasim i njegova svita prestanu da se mesaju i zaradjuju na namestanje utakmica i zaradjivanje na nasem klubu..treba narod i navijaci koji placaju karte i bodre novi pazar da ustanu i uzmu usrane morke i zabrane ulazak celoj upravi dosadanjoj da upropastavaju nas klub..
Odgovori | Odgovori sa citatom | Citiraj
+6 # Agent 22-12-2016 22:28
Rasim je za proslu sezonubdoveo 67 fudbalera neki nisu ni zaigrali ali u pitanju je pljacka budzeta NP jednostavnu igrac potpise ugovor od 20 hiljada eura posle potpisa isti vraca Mirsu ljajicu 10 himjada eura i nikad ne zaigra na svu srecu vise nema Tadica da im dopusta ovu plkacku a veruj te pali su puno narkodilera koji su odvajali deo novca dok ih je aktuelni ministar stitio i vadio iz zatvora ovo zna citav grad5b
Odgovori | Odgovori sa citatom | Citiraj
-1 # ja 23-12-2016 12:05
Da nije bilo Rasima nikad nebi videli super ligu.
Odgovori | Odgovori sa citatom | Citiraj
0 # Dijasporac 23-12-2016 12:32
Citira ja:
Da nije bilo Rasima nikad nebi videli super ligu.
Ta Super liga nam je uništila klub.
Odgovori | Odgovori sa citatom | Citiraj
-3 # Damir 23-12-2016 16:51
Jedino Rasim moze da spasi klub
Odgovori | Odgovori sa citatom | Citiraj
+1 # imam lijepo ime 23-12-2016 20:13
Turite Muftiju za direktora.
Jis to mu je preostalo da proba.
A nuhameda jahiju Admira da igraju aaahhhaaa haas zamalo zaboravi Nuzeta breee
Odgovori | Odgovori sa citatom | Citiraj

Dodaj komentar

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala Sandzaklive.rs. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal Sandzaklive.rs zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara Sandzaklive.rs nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

Vijesti sa najviše komentara